Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк побудувати стосунки з розведеним чоловіком

Як побудувати стосунки з розведеним чоловіком

Психологи розповіли, чого не варто робити при спілкуванні з розведеним холостяком.

Лізти в душу

Поставивши запитання, чому він розлучився, ти можеш не отримати на нього відповіді. Будь морально готова до того, він до цих пір не впорався з психологічною травмою. Тривожний сигнал – постійні розмови коханого на тему розставання з колишньою дружиною. Вони свідчать про те, що чоловік не готовий будувати нові стосунки.

Претендувати одразу на його серце

Зазвичай після розлучення чоловік довго не хоче пов’язувати себе узами шлюбу. У нього тривалий період зберігається потреба в різноманітності. Раптом десь знайдеться жінка ще темпераментніша або красивіша? Крім того, порожнечу в душі він заповнює зустрічами з різними жінками. Тому не нав’язуй зайвий раз свою компанію. Він повинен сам захотіти проводити з тобою більше часу.

Працювати жилеткою

Спочатку «холостяку» потрібні жалість і розрада. Однак, не потрібно ставати його жилеткою або подружкою. Чоловіки не одружуються з жінками, з якими зустрічаються одразу після розлучення. Виконавши функцію «розрадниці», він тебе кине. В іншому випадку ти станеш «кращим другом у спідниці». Коханий буде з тобою спілкуватися тільки для того, щоб поділитися проблемами.

жилеткаПокладати надії

За статистикою 65% чоловіків повторно одружуються в перші п’ять років після розлучення. Інші 15% одружуються в період від п’яти до десяти років після розірвання шлюбу. Однак, решта 20% створюють нову сім’ю тільки через 20 років. Наберися терпіння. Будеш його квапити – взагалі зруйнуєш ваші стосунки. Краще заведи кілька шанувальників.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено