Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 інтимних секретів твого тіла, які партнер повинен знати

7 інтимних секретів твого тіла, які партнер повинен знати

Якщо ти давно хотіла це йому сказати, але соромилася, ми з задоволенням полегшимо тобі завдання. Просто надішли йому посилання – адже все стає набагато крутіше, якщо чоловік знає більше про ту, з ким проводить пристрасні ночі.

1. Безлічі жінок недостатньо звичайного сексу з проникненням члена, і вони обов’язково потребують додаткової стимуляції. Для них пестощі руками і язиком – не вишенька на торті, а єдиний спосіб відчути сексуальну розрядку. І це нормально. Якщо це про тебе – не соромся розповісти своєму хлопцеві про це.

2. До речі, в голівці клітора вдвічі більше нервових закінчень, ніж в голівці члена. Знати про це та не користуватися – все одно, що тримати в гаражі класне авто і не їздити.

3. Навіть якщо він – бог пестощів і те, що він витворяє своїми пальцями, зводить тебе з розуму, пам’ятай, що ці чарівні руки не повинні бути брудними. Секс прямо з порога – це, звичайно, заводить, але всі мікроби, які їхали разом із ним в громадському транспорті і вирішили непроханими гостями нагрянути до вас, не повинні закінчити вечіркою в твоїх інтимних місцях. Тому мити руки варто не тільки перед їжею.

4. Немає ніяких стандартів щодо інтимних стрижок. Робити епіляцію або не робити – питання смаку. Він може попросити тебе, але не може наполягати на тому, що це якась гігієнічна норма.

5. Якщо хлопця турбує, наскільки тобі з ним добре в ліжку, і він бажає знати, чого б ти хотіла – нехай просто запитає.

1430195537_2015_08_146. Ти – не клон його колишньої дівчини. Тому якщо у тебе щось відбувається або виглядає не так, як у неї, це не означає, що у тебе щось неправильно. Хлопців теж природа не за одним шаблоном ліпила.

7. Те, що сусідка кричить за стінкою (і не тому, що скандалить із чоловіком, а тому, що активно мириться), не означає, що вона більш пристрасна, ніж ти. Це означає, що вона або прикидається, або підбурює свого чоловіка. Від природи ми не плачемо, як потерпілі, ні до, ні після, ні під час оргазму. Зітхання, схлипи, постогнування, прискорене дихання – так, але крики в голос – це стереотип із порнофільмів.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено