Підписуйтесь на оновлення у FB або VK8 приводів, через які не варто переживати

8 приводів, через які не варто переживати

Ніхто не вміє нас картати так, як ми самі себе. «Я не досягла того і цього, я не зробила чогось важливого …» Ні, мучити себе почуттям провини – не найкраща ідея. Ось кілька популярних причин для самобичування, яким варто сказати «прощавай».

1. «Всі дівчата – з хлопцями, тільки я одна». Можливо, це так, тому що ти не зустріла того, з ким будеш по-справжньому щаслива, а хапатися за те, що є, аби не залишитися одній, не хочеш? От і чудово. Стосунки заради стосунків – не найкращий варіант.

2. «Не треба було з’їдати ту шоколадку!» Звичайно, об’їдатися тоннами шоколаду не порадить жоден дієтолог. Але й картати себе за кожен з’їдений шматочок – теж. Іноді – можна (і навіть потрібно). Просто контролюй регулярність цього «іноді».

3. «Я не досягла в житті того, чого хотіла досягти до своїх n років». Багато хто починає себе мучити цими думками вже в 20 із невеликим. Це тому, що коли ти була підлітком і будувала плани, тобі здавалося, що 25 – це дуже дорослий вік, а 30 – глибока старість, і до цього терміну треба встигнути все. У 30 розумієш, що це ще зовсім не багато, а в 40 згадуєш себе 20-річну як дитину.

4. Смуток без причини. Сміємося – не до добра, а плачемо – тим більше. Іноді сумно буває всім, і це ще не означає, що з тобою щось не в порядку.

переживать5. «Я ніде не була». Одна справа, якщо ти мрієш про заморські подорожі. Зовсім інша – якщо просто незручно, коли нема чого розповісти у відповідь подрузі, яка повернулася з відпустки.

6. «Я цього не знаю». Не соромно не знати – соромно й не намагатися дізнатися щось корисне. А якщо ми соромимося задавати питання, побоюючись здатися дурненькою – то так і не отримаємо відповідей на них.

7. «У 16 я виглядала набагато краще, ніж зараз». Це не просто зморшка, зайвий кілограм і сивий волосок – це супутники життєвого досвіду, знань і досягнень.

8. «Ну ось, пролежала всі вихідні, нікуди не ходила». Відпочинок – це святе, і для всіх він виглядає по-різному. Якщо твоє тіло мріє провести проміжок між двома робочими тижнями в горизонтальному положенні, краще дозволити йому це зробити. Який сенс змушувати себе стирчати ніч у клубі (адже «треба ж кудись вибиратися»), а потім мріяти відпочити від такого відпочинку ще хоча б пару днів?

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено