Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 речей, якими одержимі жінки

7 речей, якими одержимі жінки

Жінки схильні надто багато думати і зациклюватися на певних речах. Особливо, коли це стосується чоловіків і стосунків із ними. Але часто це просто безглуздо. Ось лише кілька речей, про які жінки дуже переживають, але для чоловіків це не так уже й важливо.

1. Зайва вага.

Не секрет, що майже кожна жінка мріє схуднути – хтось більше, хтось менше. Звичайно, є чоловіки, яким зовсім не подобаються пампушки. Але більшість із них не збираються скаржитися, якщо ви на 5-10 кілограм більше, ніж ви б хотіли – особливо, якщо ви вже разом. Головне те, як ви себе подаєте, наскільки впевнено почуваєте себе в своєму тілі і не скаржитеся на нього.

2. Фарбуватися або не фарбуватися.

Якщо тільки ви не використовуєте дуже яскравий макіяж, більшість чоловіків не помічають його наявність або відсутність. Їм подобається природний вигляд. Якщо йому не подобається ваш природний вигляд – значить, він не для вас.

3. Запросити його на побачення.

Для багатьох жінок це прерогатива виключно чоловіка. Вони бояться запросити його самі. Але насправді, якщо він вас не помічає, немає нічого страшного, щоб самій зробити перший крок. Він «нічого такого» не подумає, тільки приємно здивується.

пригласить4. Хто кому пише першим.

Це не важливо. Це не ознака, що ви йому подобаєтеся або не подобаєтеся. Якщо вам дійсно цікаво, що він зараз робить, напишіть йому, замість того, щоб переживати із цього приводу.

5. Що ви замовляєте на вечерю.

Багато дівчат не знають, що яку їжу слід вибрати на побаченні з чоловіком. Але тільки якщо це не щось найдорожче в меню, за що йому доведеться платити, йому все одно. Він не буде засуджувати вас, думати, що ви товста, якщо замовите якийсь десерт.

6. Про що думають чоловіки.

Не потрібно питати: «Про що ти думаєш?», якщо тільки ви не готові почути відповідь. Він може думати про досить нудні речі, про роботу або футбол. У чоловіків все простіше.

думает он7. Ваш коханий хоче щось зробити без вас.

Кожному потрібен час для себе. І якщо йому це потрібно, це не означає, що він віддаляється, зраджує вам або хоче покинути. Він просто хоче відпочити, побути один або з друзями.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено