Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 речей, які закохані можуть дозволити тільки один одному

9 речей, які закохані можуть дозволити тільки один одному

Важко уявити, що ти підходиш до малознайомого хлопця, який продає газети на розі, по-хазяйськи поправляєш йому шарф, вихоплюєш шматочок помідора з шаурми, якою він обідає і просиш: «Зая, дай мені пароль від твоєї пошти, я хочу роздрукувати ті фотки, які тобі вчора мама прислала». Закохану пару видно здалеку: тільки ви можете робити так:

1. Звати один одного як завгодно, тільки не по імені. Ти б дуже здивувалася, якби стала Кісою для сусідів і Лапою для колег.

2. Ти маєш право поправляти йому волосся, знімати шерстинки зі светра і діставати вії з куточка ока, які випали. У світі тварин це називається грумінг. Це не просто гігієна, а ще й вираз симпатії.

3. Тільки він знає графік твого циклу. Все правильно, хлопець же повинен враховувати, коли тебе краще не злити, а прикупити коробку тампонів і шоколадку по дорозі додому.

4. У кафе ти можеш сміливо йти і пудрити носик зі словами «замов мені як зазвичай, тільки без цього, ну ти знаєш». І він знає.

В КАФЕ5. Ти можеш тягати шматки з його тарілки. Так, інші відвідувачі кафе не оцінять, якщо спробувати те ж саме зробити з їх порціями. Хлопці, правда, теж зазвичай цього не люблять. «Візьми, – кажуть, – собі того ж!» Дурні. Замовити смажену картоплю? Ти ж за фігурою стежиш!

6. Зріст, вага, розмір взуття, обхват талії і стегон – навіть його мама вже не в курсі, які у нього зараз параметри.

7. Цілком можливо, що ви навіть довіряєте один одному паролі від акаунтів. Деякі йдуть далі і заводять загальний поштовий ящик (Жахливо незручно для друзів, які хотіли б поділитися чимось особистим із одним із вас. Але ви ж все одно один одному розповісте!)

пароли8. Хто як не кохана дівчина здатна допомогти йому позбутися від застарілого вугра під лопаткою?

9. Ви майже в будь-яку хвилину знаєте, де знаходиться інший, і це не змушує відчувати себе як під стеженням. Зрештою, хтось повинен підняти тривогу, якщо щось піде не так.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено