Підписуйтесь на оновлення у FB або VK3 сексуальних демони, яких варто вигнати зі свого ліжка

3 сексуальних демони, яких варто вигнати зі свого ліжка

Багатьом людям притаманні страхи: хтось боїться ліфтів, хтось – темряви … І деякі з цих страхів норовлять задрімати на нашому любовному ложі. Але їм там зовсім не місце! Вчимося методам секзорцізма і виганяємо демонів зі своєї спальні.

Демон 1-й: Занепокоєння тим, як виглядає твоє обличчя під час оргазму

Так, це правда. Деяким жінкам заважає насолоджуватися тривога: чи не виглядають вони в цей момент смішно, безглуздо, неестетично і ненатурально.

Як його прогнати

Сексологам добре відома ситуація, коли думки про те, як ти виглядаєш і чи відчуваєш ти те задоволення, яке належить відчувати, заважають насправді насолодитися процесом. Як вони рекомендують від цього позбавлятися? Спробуй дивитися в очі партнеру або покривати поцілунками його обличчя і шию, щоб зосередитися на вашій близькості, а не на власному зовнішньому вигляді або на чомусь ще.

Демон 2-й: Язик до горла прилип

Однією рукою він мне твої груди, як м’ячик-антистрес, а другою – зараз протре в стегні діру. А тобі так хочеться, щоб він діяв ніжніше і взагалі направив одну з рук в сторону клітора, і ти збираєшся його про це попросити, але голосові зв’язки немов паралізувало.

Як його прогнати

У принципі, жаркі розмови в ліжку – це те, що може додати перцю в стосунки. І все-таки на розмови про секс під час сексу здатні не всі. Якщо ти з тих, хто соромиться їх вести, і твій партнер теж не особливо в ці моменти говіркий, тобі буде набагато простіше сказати про свої бажання, коли ви будете просто сидіти поруч. Цілком можливо, що він тут же захоче перейти від слів до справи і закріпити отриману інформацію на практиці.

6df070e852e6651d882ade0b923dae5a_seks_depositphotos_13892553Демон 3-й: Ти соромишся власних геніталій

Отримувати оральні ласки від людини, яка знає, що робить – це як опинитися на сьомому небі. Шкода втрачати таке розкішне задоволення через комплекси з приводу своїх інтимних місць. І все ж таке відбувається.

Як його прогнати

Ми не втомлюємося повторювати, що еталону ідеальних геніталій не існує, і статеві губи так само різноманітні, як сорти троянд і фасони суконь. Що стосується «одна більша – інша менша», людське тіло взагалі симетричне тільки на перший погляд. Яєчка на різній висоті у чоловіків, грудей або статеві губи різної величини у жінок, пальці на правій і лівій руці, які трохи відрізняються по довжині від своїх дзеркально розташованих побратимів, – це нормально.

Твоя «квітка лотосу» прекрасна такою, якою вона є, і створена для задоволення. Просто прийми це – і насолоджуйся.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено