Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 секретів безтурботного щастя в коханні

7 секретів безтурботного щастя в коханні

Щасливі стосунки – це здорові стосунки. Уміння не піддаватися першому емоційному пориву і діяти або говорити тверезо, взаємоповага, правильна розстановка пріоритетів … Ось зв’язка ключів до цього гармонійного партнерства:

1. Кожен має право бути почутим

Чи згодні ви з позицією один одного чи ні – у вас повинна бути можливість цією позицією поділитися. Виникла спірна ситуація? Твій партнер пояснює тобі, чому він вчинив так, а не інакше? Вислухай і скажи: «Так, я розумію тебе». Це ще не означає, що ти погодилася з його правотою. Це означає, що ти подивилася на все його очима, але ж це і є секрет любові до людини (і до людей в цілому).

2. І нехай весь світ зачекає…

Чим далі в ліс стосунків – тим більше дров доводиться тягти на собі. Обов’язки у вас двох ростуть, як сніжний ком: робота, будинок, діти, кішки-собаки, грядки на дачі, поїздки до його рідні, годувати-лікувати-вчити-прибирати-копати-поливати …

У цій круговерті легко забути, що взагалі-то все це виникло з вашої любові і затівалося заради неї.
Обов’язково виділяйте час на те, щоб побути удвох.

весь мир подождет3. Одна сварка – одна причина

Якщо збирати образи, як гору брудного посуду в раковині, а потім почати виливати один на одного всі свої претензії – нічого доброго не вийде.

4. Не приймай все, що він робить, як належне

Чоловік організував гарне сімейне свято? Важливо, щоб він почув від тебе, як все було здорово і як ти задоволена і вдячна. Такі моральні погладжування не тільки надихають на нові подвиги, але і дозволяють людині відчувати, що її цінують.

5. Заводь довгі розмови тільки тоді, коли на них є час

Якщо тобі треба виговоритися або підняти якусь проблему, що вимагає рішення, варто переконатися, що твій партнер не зайнятий, не поспішає і не будує інші плани.

6. Феєрверк пристрасті

Спонтанний секс в міру того, як зростає стаж ваших взаємин, стає рідкісним звіром. Не дайте йому опинитися на межі зникнення!

спонтанний7. Стати краще

Будуючи стосунки, багато дізнаєшся не тільки про партнера, а й про себе. Нехай це прозвучить як гасло, але самовдосконалення і дорослішання – запорука здорового партнерства.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено