Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені: 10% людей не розлучаються з телефоном під час сексу

Учені: 10% людей не розлучаються з телефоном під час сексу

Дослідження показали, що без гаджетів ми не можемо обійтися навіть у такий інтимний момент.

Уявіть собі ситуацію: під час пристрасного статевого акту ваш партнер тягнеться через всю ліжко до смартфону зі словами: «Почекай секунду, забув лайкнути пост про порятунок котиків в Антарктиді». Дивно, чи не так? «А ось і ні», – відповідають на це запитання американські світила науки. Вони встановили, що кожен десятий під час сексу користується гаджетами.

Учені університету Вірджинії після тривалих досліджень і дослідів довели, що сучасні люди настільки одержимі технологіями, що готові брати їх із собою навіть у сімейне ложе. Середньостатистичний громадянин  проводить дві години на день, втупившись в екран планшета або телефону. 95% зі 100 опитаних активно користуються гаджетами, причому 70% – у робочий час.

Знайшлися й ті, хто раз у раз дивиться на екран під час виконання подружнього обов’язку. Причому під час експерименту частину респондентів позбавили гаджетів, через що у них розігралися нерви, оскільки спілкуватися нормально вони просто розучилися і телефон їм необхідний як провідник у світ людей.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено