Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПерший раз: чи варто зачекати

Перший раз: чи варто зачекати

Якщо між тобою і твоїм новим бойфрендом одразу ж виникла божевільна хімія, так складно сказати йому «ні»! Часом задумуєшся: чи не занадто це старомодно – відмовляти тому, про кого мрієш ночами, щоб набити собі ціну? Чи треба сучасній жінці грати в ці ігри?

Що буде, якщо одразу віддатися почуттям?

Проблема ось у чому: якщо ти моментально поступишся своїм і його бажанням, ви позбавите себе того чарівного часу, коли ваші стосунки ростуть і міцніють. І цілком може статися так, що ти захочеш серйозних взаємин і взаємних зобов’язань, піддавшись помилковому почуттю близькості, яке дає секс. А у твого хлопця апетит виявиться зіпсованим цукеркою, яку він отримав раніше, ніж закінчився обід.

До того як ваші стосунки стануть інтимними, закоханий чоловік знаходиться під владою твоїх чар. І поки ти тримаєшся, його це інтригує, і ти зберігаєш контроль над подіями і можеш будувати взаємини на своїх умовах. Ти немов пишеш книгу і публікуєш її по частинам, а читачі чекають продовження. Якщо ти розповіси їм одразу, що буде в кінці, все – вони втратять інтерес.

Тому психологи радять протриматися як мінімум місяць від того часу, як ваші відносини набули романтичного забарвлення. Звичайно, буває важко встояти, коли бажання велике, але терпіння окупиться сповна.

Насправді він хоче, щоб ти сказала «ні»

Якщо ти цікава чоловікові і він хоче тебе, він у той же час сподівається, що на першій стадії стосунків ти йому відмовиш. Між вами повинен спершу виникнути зв’язок. Він має встигнути помріяти про тебе досхочу. Навіть якщо він намагається тебе спокусити, він буде розчарований, якщо швидко переможе. Це як хрестики-нулики: занадто проста гра, щоб всерйоз і надовго нею захопитися.

перший раз

Секс після очікування буде кращим

Частково тому, що приємно отримати щось довгоочікуване. Частково тому, що ви зможете розкутіше і впевненіше почувати себе один із одним, коли будете краще знайомі.

Його портрет не буде розмитий туманом пристрасті

Не секрет, що відмінний секс змушує втратити голову і заважає мислити тверезо. Якщо тобі добре з цим хлопцем в спальні – ти махнеш рукою на його недоліки і перебільшені гідності, щоб виправдати своє бажання займатися з ним любов’ю.

Якщо ж ти не поспішаєш лягти з ним у ліжко, ти зможеш правильніше його оцінити. У вас буде шанс краще один одного дізнатися і переконатися, що, крім бажання, вас пов’язує щось ще.

Виходить, якою б сучасною ти не була, деякі закони людської психології обдурити так само важко, як закони фізики.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено