Підписуйтесь на оновлення у FB або VK6 способів завоювати чоловіче серце: доведено наукою

6 способів завоювати чоловіче серце: доведено наукою

Звичайно, ніхто не може дати 100% гарантії того, що за допомогою декількох прийомів спокушання ти зможеш отримати будь-якого, хто тобі сподобається. Але підвищити шанси на успіх – цілком реально, і вчені знають, як. Психотерапевт М. Гері Ньюман назвав цілих шість науково доведених способів допомогти чоловікові тебе полюбити.

 

1. Зберігай зоровий контакт.

Психологи з Гарварду підрахували, що закохані під час розмови дивляться один на одного 75 відсотків часу, і не просто так – це підсилює відчуття близькості між людьми. Так що намагайся встояти перед бажанням нервово відвести погляд.

2. Проявляй інтерес до нього як особистості і уважно слухай все, що він говорить.

Дослідження, проведені співробітниками Університетів Невади і Вашингтона, показали: якщо ти – хороший слухач, це значно підвищує шанси на те, що хтось тебе полюбить. Людям подобається, коли оточуючі проявляють до них інтерес і дозволяють їм виговоритися. Слухай уважно, не перебиваючи. Став уточнюючі питання, проявляй співпереживання і не переводь тему розмови на себе.

слушает3. Змусь його відчувати себе особливим, покажи, що ти високо його цінуєш.

Ньюман підрахував: 48% його пацієнтів здається, ніби партнер їх недооцінює. Покажи, що ти захоплюєшся чоловіком своєї мрії, його якостями, вміннями та досягненнями – і тобі вдасться його до себе розташувати.

4. Посміхайся частіше.

За даними дослідження, проведеного в Університеті Дрейка, усмішка не тільки прикрашає людину і робить її більш привабливою. Вона ще й допомагає тобі виглядати переможницею. Це допомагає створити образ жінки сексуальною і впевненою в собі.

улыбайся5. Торкайся його.

У тих парах, де люди охочіше один до одного торкаються, панує атмосфера комфорту і близькості. Отож якщо ти будеш ненароком легенько торкатися руки або плеча об’єкта свого бажання, ці дотики можуть стати тобі в нагоді.

6. Прийми його головне захоплення.

Якщо він пристрасно захоплюється риболовлею або французькою кухнею і розповідає тобі про своє хобі, це означає, що він ділиться частинкою себе. Ти не зобов’язана робити вигляд, що все життя мріяла зловити величезну щуку або жити не можеш без цибулевого супу. Але якщо ти з повагою і інтересом поставишся до того, що він цінує – ти підвищиш ймовірність того, що він оцінить і тебе.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено