Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк писати «сексемески»: сім порад

Як писати «сексемески»: сім порад

Усі чули, що відправлення коханій людині повідомлень інтимного спрямування може підігріти ваші почуття до стану вулкана, готового до виверження. Але не всі знають, з якого боку до цього заняття підійти. Якщо ти скажеш невдалу фразу – будеш сподіватися, що він це забуде. А що написано пером, не вирубаєш сокирою.

Щоб допомогти читачкам уникнути незручностей в еротичному листуванні, журналісти зустрілися з автором любовних бестселерів Самантою Бек. Із задоволенням ділимося її порадами.

1. Не пиши нічого такого, що ніколи не сказала б у житті.

Якщо у тебе язик не повернеться вимовити щось на кшталт: «Я хочу, щоб ти зірвав із мене трусики зубами, бридкий сексуальний монстр», – то і не пиши цього в еротичній есемесці. Ти справжня і та дівчина, котра відправляє твоєму хлопцеві еротичні послання, не повинні відрізнятися один від одного, як доктор Джекіл і містер Хайд. Пиши як говориш, просто більш емоційно і відкрито.

2. Відчувай різницю між тим, щоб роздратувати партнера і щоб увігнати його в фарбу.

Це приблизно те ж саме, що різниця між еротикою і порнографією. Одна справа – фото твоїх трусиків, спущених до щиколоток, із підписом «Я думаю про тебе», і зовсім інше – фото твоєї руки по зап’ястя в інтимному місці з тим же написом.

3. Не показуй йому в повідомленні щось, чого він ще не бачив у реальному житті.

Наприклад, не варто псувати враження від шикарного комплекту дорогої білизни, продемонструвавши її на крихітному екрані телефону.

не показивай

4. «Полоскочи» всі його почуття.

Не просто розкажи йому, що б ти хотіла з ним робити. Опиши, що ти відчуваєш при цьому, як це виглядає і яке це на смак. «Коли ти пишеш любовний роман, тобі потрібно переплести опис подій з описом почуттів, які відчуває героїня», – каже Саманта Бек. Коли ти пишеш повідомлення – цією героїнею стаєш ти. «Це не щось в дусі «А тепер я знімаю ліфчик», – продовжує письменниця. – Скоріше, це звучить як «Я відчуваю твої гарячі губи на своєму тілі. О, що витворяє твій язик!»

5. Придумайте кодові слова для ваших найвідвертіших послань.

Так ви вб’єте одразу двох зайців: по-перше, все буде виглядати цілком невинно, якщо хтось сторонній загляне тобі через плече. А по-друге, у вас з’явиться власна сексуальна мова, зрозуміла тільки вам двом – а це заводить. Наприклад, ти пишеш йому: «Зводи мене сьогодні в планетарій», а він знає, що ти маєш на увазі: «Я хочу, щоб ти любив мене, поки у мене зірки з очей не посипляться».

6. Став партнеру запитання, щоб залучити до гри.

Наприклад: «На мені сьогодні мої ковбойські чоботи … Що ти думаєш щодо пози наїзниці?» Бек обіцяє, що після цього він весь день буде уявляти тебе в цих чоботях. В одних чоботях.

смс7. Ніяких туманностей і розпливчастих фраз: говори конкретно, що ти хочеш.

Звичайно, «Я сумую за тобою» – це мила, зворушлива фраза. Але для еротичного тексту слабенька. Краще розкажи йому, як ти сумуєш за його рукам, які пестять твої груди. І не соромся описувати деталі!

Приклади:
Замість «Я хочу, щоб ти був поруч» напиши: «Я хочу прокидатися вранці в твоїх обіймах».
Замість «Я хочу зайнятися з тобою сексом» – «Я хочу залишитися з тобою наодинці в підсобці. Пам’ятаєш ті ящики в кутку?»
Замість «Ти вже збуджений?» – «Хочеш, щоб я почала масажувати тебе на дивані, а потім сіла зверху, або хочеш зробити це на кухонному столі?»

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено