Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 ознак того, що хлопець шкодує про розставання

10 ознак того, що хлопець шкодує про розставання

Зустріти жінку своєї мрії, але не втримати і все життя бігати за нею … Незавидна доля. Як визначити, що твій колишній усе ще шкодує про те, що ви більше не разом?

1. Після того, як пил, піднятий бурею вашого розриву, осів, він знову френдить тебе в соцмережах. Взагалі-то від колишньої дівчини після розставання краще триматися подалі: щоб не писати їй, коли випив зайву чарку … Не спостерігати, як вона тепер живе і з ким зустрічається … Та й просто не згадувати зайвий раз. Якщо ж він досі читає твої пости, це означає одне з двох: або ви розійшлися друзями і йому дійсно все одно; або він готовий терпіти біль і страждання, аби не випустити тебе з поля зору. Якщо ти вважаєш, що це романтично, то у тебе, напевно, ще залишилися якісь почуття до нього. Якщо ж ти вважаєш, що він мізерний – то ні.

2. Ти чуєш від друзів, що він весь час запитує про тебе. Це його спосіб показати, що він не хоче турбувати тебе з делікатності, але ти йому небайдужа. Він же розуміє, що тобі розкажуть.

3. У нього більше не було серйозних стосунків із того часу, як ви розійшлися. Може, він просто розбірливий, а, можливо, ніхто не може зрівнятися в його очах із тобою. У кожній потенційній партнерці він бачить ваду, просто тому що вона – не ти. А, може, у нього і починалися серйозні стосунки, але він їх порвав, бо все ще сохне по тобі. Або він чекає, чи не випаде раптом можливість повернутися.

грустит4. Він дійсно дзвонить або пише тобі, коли вип’є. Як то кажуть, що у тверезого на умі …

5. Він усе ще продовжує загравати з тобою. Звичайно, це може означати різні речі. Деякі люди просто не вміють спілкуватися в іншому стилі. А, можливо, він не проти знову переспати. Але, може, він сподівається, що секс призведе до відновлення взаємин.

6. Він до цих пір спілкується з твоїми рідними. Не дуже віриться, ніби хлопець настільки здружився з твоїми батьками, що жити без них не може. Швидше за все, і він, і твоя родина продовжують сподіватися, що одного разу ви одружитеся.

7. Він до цих пір продовжує вітати тебе з Днем ​​народження. Цим він ніби каже: «Я не забув, я все ще думаю про тебе, ти мені не байдужа».

поздравляет8. Він щиро радіє, коли зустрічає тебе на вулиці або в гостях у спільних знайомих.

9. Він, як і раніше, зберігає твої подарунки. Тобто якщо він все ще носить сорочку або дорогий годинник, які ти йому подарувала, це може не означати нічого, крім того, що ти вгадала з подарунком. Але якщо він зберіг саморобні листівки або футболку, на якій по твоєму замовлення надрукована ваша фотографія, справа куди серйозніше.

10. До речі про загальні фотографії: їх він теж зберігає. І навіть не стер їх зі своїх веб-сторінок. Це означає, що ці спогади дорогі йому, і він не хоче їх втрачати. Як і тебе.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено