Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 причин, через які хлопець бере тайм-аут у стосунках

5 причин, через які хлопець бере тайм-аут у стосунках

Іноді відпочити один від одного корисно. Але не все оптимістично дивляться на ідею поставити любов на паузу. За словами «давай зробимо перерву» може ховатися звичайне розставання в м’якій обгортці – як удар по голові праскою, захованою у валянок. Але, може, твій партнер дійсно намагається щось виправити … Ось кілька причин, за якими чоловік може попросити тайм-аут.

1. Це завуальований спосіб розставання, коли йому не хочеться робити тобі боляче і він намагається пом’якшити удар.

Напевно, він непоганий хлопець, але йому не вистачає сміливості прямо сказати, що він більше не хоче, щоб ви були разом. Мабуть, у вас бували прекрасні моменти любові. І тепер, коли він вирішив із тобою порвати, він відчуває себе жахливо – навіть якщо в перспективі розставання піде на користь обом. Якщо підозрюєш, що це якраз такий випадок – краще попроси його бути чесним із тобою. Так буде легше: ви заощадите місяці виснажливих переговорів і з’ясувань, абсолютно безглуздих, оскільки він вже прийняв рішення.

2. Він хоче зайнятися сексом із іншою.

Якщо ви розлучилися на час і він із кимось переспав, то технічно це не зрада, і ніби як ніщо не заважає вам знову зійтися. Досить підлий привід для тайм-ауту.

Звичайно, якщо ви обоє – за відкриті стосунки, ти завжди можеш сказати: «Так-так, я теж якраз хотіла згрішити з купою народу – ось навіть списочок склала», – і ви вдарите по руках і пуститеся назустріч пригодам, а потім повернетеся в подружнє ложе і навперебій ділитиметеся тим, у кого як пройшла ця «відпустка».

Але якщо ви не настільки «просунуті» громадяни і ти не в захваті від подібних хитрощів – будь напоготові.

с другой3. Він насправді повинен обміркувати, що відчуває до тебе і як вам можна все налагодити.

Обнадійливий варіант: можливо, хлопець дійсно хоче конструктивно поглянути на ваші взаємини, і для цього йому треба кілька тижнів побути на самоті. Можливо, ваша колись яскрава любов переживає період застою, і він відчуває себе на роздоріжжі. Йому треба зрозуміти, куди рухатися далі. У нього благі наміри, але вам обом пора подивитися на свій союз збоку і зрозуміти, що варто змінити, та й чи варто взагалі намагатися.

Така пауза може обернутися перезавантаженням, але тільки якщо ви обидва цього хочете і готові працювати над стосунками.

4. Він потребує кількох тижнів тиші і спокою.

Можливо, він неправильно висловився, і йому потрібна зовсім не пауза у стосунках, а щось на зразок відпустки на час сесії. Можливо, у нього завал на роботі або якийсь переломний момент в кар’єрі. І йому необхідно на час усунути все, що могло б його відвернути; він повинен знайти вдосталь особистого простору. Якщо у нього період, повний стресу, а він із тих людей, хто вміє зосереджуватися тільки на чомусь одному, краще дати йому це простір. Він знає себе і розуміє, що буде огризатися через дрібниці, ходити зануреним в себе, приділяти недостатньо часу і уваги тобі і в той же час відриватися від проекту. По суті, це не стільки тайм-аут у взаєминах, скільки його час для себе. Не найгірший варіант із цього списку.

перерыв5. Це свого роду «тест на міцність».

Він хоче перевірити, погодишся ти чи ні та як відреагуєш, тому що не впевнений, наскільки серйозно ти до нього ставишся. Деякі люди настільки не впевнені в собі, що пускаються у всілякі ігри розуму. Може, він боїться тебе втратити. Або думає: «Вона хоче мене покинути, і я повинен встигнути порвати з нею першим». Не бери в голову: люди, які розважаються таким чином, не варті твого занепокоєння.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено