Підписуйтесь на оновлення у FB або VK6 несподіваних речей, які відштовхують чоловіків

6 несподіваних речей, які відштовхують чоловіків

Тільки що він палав пристрастю і не міг відвести від тебе закоханих очей. І тут ти робиш щось, що збиває весь його любовний настрій. Всім відомо, що легко втратити інтерес свого чоловіка, якщо ходити по будинку в запраному халаті і лінуватися закрити двері туалету. Але іноді ти думаєш, що не зробила нічого «такого», а він раптом скривився і відвернувся. Що ж це за проступки проти сексуальності, про які одразу і не здогадаєшся?

1. «Коли я вперше побачив, як дівчина робить собі педикюр, я і сам здивувався, наскільки це мене обламало. Адже красиві доглянуті стопи – це так сексуально. Але мені було огидно дивитися, що жінці доводиться робити, щоб вони так виглядали. Справа була не тільки в стрижці нігтів – я не міг дивитися навіть на те, як вона фарбує їх лаком. Із голови не йшло, як вона торкалася руками ніг, і я зовсім не хотів, щоб після цього вона торкалася мене».

2. «Я почув, як моя дівчина обговорює з подругою по телефону телесеріал. Вона так гарячкувала, що мені на мить здалося: може, я неправильно зрозумів, і вона говорить про реальних людей, яких знає? У цей момент вона мені нагадала немолоду тітку, якій нема чого робити, і ось та сидить весь день, дивиться мильні опери і розбирає по кісточкам їх персонажів. Скажіть мені, що я збожеволів, але я не хочу мати справи з тіткою, якій нічим зайнятися».

серіали3. «У мене була дівчина з чудовим тілом, але неймовірно сором’язлива. Вона ні за що не погоджувалася займатися цим при світлі, хоча мені дуже хотілося нею милуватися. Після сексу вона одразу ховалася під ковдру. За ті чотири місяці, що ми були разом, я ні разу не бачив оголеною. Мені це скоро набридло, і я почав інакше сприймати її шикарну фігуру. Я б вважав за краще, щоб у неї були зайві кілограми і не такі ідеальні груди, аби вона була задоволена своїм тілом. Якщо ти сама собі не подобаєшся, то як ти можеш подобатися мені?»

4. «Взимку моїй дівчині дуже подобалося ходити по квартирі в трусах-боксерах і шкарпетках. Їй здавалося, що вона виглядає миленько і сексуально, і одного разу вона навіть запитала: «Ти ж радий, що я не сплю в теплих штанах?» Радий – не те слово, але невже вона думає, ніби чоловіча білизна і пара спортивних шкарпеток викликає в мене ще щось, окрім спогадів про роздягальню в шкільному спортзалі, повну спітнілих хлопців?»

в носках5. «Іноді дівчата думають, що «брудні розмови» обов’язково вести в самозневажливому тоні: «Я така розпусна і нехороша, візьми мене». Це змушує хлопця відчувати себе зовсім не крутим, а брудним покидьком, і зовсім не збуджує».

6. «А мене вбиває, коли дівчина соромиться їсти в моїй присутності. Я автоматично починаю думати, що вона боїться бути при мені сама собою. Це й в ліжку не обіцяє нічого доброго».

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено