Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЩо означають його поцілунки на прощання

Що означають його поцілунки на прощання

Ніжні, пристрасні, батьківські – його поцілунки і обійми, якими він говорить «Пока» і «На добраніч!», можуть бути красномовнішими за слова. Треба тільки вміти їх «прочитати».

Пристрасні розставання

Якщо частенько він дарує тобі довгий і глибокий поцілунок на прощання – о, тобі пощастило! «Чоловік, який так говорить своє «пока» – неймовірно пристрасний і сексуальний», – говорить експерт із мови тіла Тоня Рейман.

Щоб переконатися, що вас із ним пов’язує не тільки секс, спробуй поділитися з ним іншими переживаннями – наприклад, якщо у тебе проблеми з подругою або ти не знаєш, як вчинити в якійсь непростій ситуації. І подивися, чи готовий він обговорювати такі речі.

Ведмежа хватка

Хлопець, який на прощання обхоплює тебе і притискає до себе, не соромиться показати свою любов. «Він упевнений в тому, що у вас серйозні стосунки і, швидше за все, уявляє собі ваше спільне майбутнє, – говорить експерт в області спілкування К.Фінч. – Притиснутися всім тілом – це неусвідомлений спосіб сказати, що він зупинив свій вибір на тобі». А ще такі хлопці відкрито говорять про свої почуття.

just-one-kiss-175Він тебе приобіймає

Деякі чоловіки на прощання просто чмокають дівчину в щічку або злегка обнімають за плечі однією рукою. Що б це значило? «Може, його думки чимось зайняті, або він спізнюється на роботу, – каже Рейман. – Якщо ж він із самого початку постійно так робить, він – стриманий, замкнутий, йому важко виявляти свої емоції».

Але будь насторожі: якщо він почав лінуватися обійняти і поцілувати тебе як слід лише недавно, можливо, він невпевнений в своїх почуттях до тебе.

Платонічний поцілунок

Якщо в дев’яти випадках із десяти він залишає м’який, ніжний поцілунок на твоїй щоці, це говорить про те, що твій коханий – досить чутлива, вразлива, делікатна людина. «Це батьківський жест, який показує, що він готовий піклуватися про тебе», – пояснює Фінч.

Це, звичайно, дуже мило, але ти ж не хочеш, щоб між вами встановилися дружні стосунки? Щоб цього не допустити, відповідай йому пристрасним поцілунком, щоб він пам’ятав, що з ним не сестра, а бажана жінка.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено