Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 секретів щасливого життя від автора «Секс у великому місті»

7 секретів щасливого життя від автора «Секс у великому місті»

Кендес Бушнелл (автор роману «Секс у великому місті» – так-так, саме на його основі зняли серіал) дуже пишається тим, що домоглася всього без сторонньої допомоги. Вона поділилася своїми правилами успіху.

Більшість жінок недостатньо сильно хочуть стати кращими в професії. Не кожна мріє про життя суперзірки або керівника високого рангу, і нічого страшного в цьому немає. Але якщо ти тільки й мариш про те, щоб досягти вершин у своїй сфері, навчися бути дисциплінованою, зосередженою і спокійно приймати відмови кожен день.

Легких шляхів не існує

Досягти успіху можна, тільки якщо ти уважно ставишся до будь-якої дрібниці. Що б тобі не доручили, старайся робити все на «відмінно». У 80-ті я була співробітником одного журналу, і бос просив мене щоранку точити його олівці. Я робила це настільки старанно, що він дав мені прізвисько «Краща точильниця, яка у мене коли-небудь була». Звичайно, таке завзяття зустрічається рідко. Але якщо ти не покажеш, що ідеально виконуєш навіть маленькі завдання, звідки всі дізнаються, що ти здатна на більше?

Вкладай в свій розвиток так само, як у стосунки

Коли мені було 20, ніхто не радив менше думати про любов і більше – про кар’єру, а шкода. Жінки часто зациклюються на пошуку супутника життя, надаючи цьому першорядного значення. Спробуй з такою ж рішучістю ставитися до роботи!

учитсяЗроби паузу, перш ніж кидатися в бій

Якщо тебе щось засмутило, дай собі час заспокоїтися. Часто твоя перша реакція пов’язана з тим, що відбувається у тебе в голові, а не в реальності. У двадцять років я писала статті для журналу Self – і кожен раз редактор повертав їх з купою правок, позначених червоною ручкою. Для мене це було рівносильно ляпасу. Доводилося виходити погуляти, щоб прийти в себе. Коли стаєш старшим, вчишся справлятися з подібними емоціями. А в двадцять ти часто робиш з мухи слона.

Сила – в логіці

Неважливо, чим ти займаєшся. Досягнення успіху – це алгоритм, який потрібно освоїти. Хоча створення романів – творчий процес, секрет хорошого сюжету – раціональне мислення: між ідеями повинен бути зв’язок.

Тренуй мозок

Я завжди рекомендую всім більше читати і стежити за новинами та інноваціями в своїй сфері. Якщо ти шукаєш нестандартні рішення, потрібно залишати зону комфорту. Корисно іноді відволікатися від роботи – пройтися вулицею або взяти в руки цікаву книгу. Постійно роби що-небудь, що змушує тебе думати.

Насолоджуйся кожним життєвим етапом

Пам’ятай, що успіх приходить поступово. Коли тобі двадцять, ти ще вчишся і пізнаєш себе. У тридцять у тебе за спиною вже десятирічний досвід, а це наділяє певним авторитетом. Багато жінок по-справжньому досягають свого тільки після сорока років – просто тому, що до цього вони стільки часу працювали! Терпіння і старанність – вже частина перемоги.

наслаждайсяБудь активною, яка не чекай, поки хтось змусить тебе діяти!

Я працюю на самоті і кожен день шукаю натхнення. Пишу по 5-6 годин, але, якщо книга близька до завершення, у мене відкривається друге дихання, і ця цифра може подвоїтися. Я не в змозі догодити всім читачам – кожен сприймає твір по-своєму, але завжди намагаюся вичавити максимум із того, на що здатна.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено