Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯкі чоловічі звички дратують жінок

Які чоловічі звички дратують жінок

Навіть не знаю, чи існують ідеальні чоловіки. Неможливо, щоб хтось відповідав нашим вимогам цілком і повністю. Все одно з окремими явищами в поведінці та характері доведеться змиритися. Що ж найчастіше дратує в чоловіках нас, дівчат? Ми провели опитування на жіночих форумах і виявили найпопулярніші шкідливі звички чоловіків.

 

1. Вони розкидають речі по всьому будинку

Це перший рядок хіт-параду чоловічих недосконалостей. Як тільки в будинку заводиться чоловік, всі вільні кути і поверхні виявляються заваленими слідами його присутності, навіть якщо прийшов він до вас із однією виделкою. І чесне слово, горезвісні шкарпетки – це тільки півбіди. Використаний носовичок, недбало кинутий на туалетний столик, обгортки від цукерок, потайки запхані під сидіння крісла, ношені труси на книжковій полиці – все це атрибути щасливого спільного життя з чоловіком. Але не турбуйтеся, це вони не від злості. Деякі дослідники впевнені, що таким чином чоловіки мітять свою територію.

2. Вони не миють за собою посуд

Всіх у дитинстві мами вчать: поїв – прибери. Хоча б постав брудну тарілку в мийку. Але якщо маму ще якось слухатися треба, то дружину – не обов’язково. І ось замість того, щоб після довгого робочого дня зробити нам сюрприз у вигляді романтичної вечері (хоча б просто вечері), ми зазвичай спостерігаємо гору немитого посуду. Ну звичайно ж, йому було ніколи. А ви думали, він ледачий? Ні й ще раз ні!

не моют посуду3. Вони поводяться некультурно в гостях

Тут діапазон настільки широкий, що можна перераховувати безкінечно. Зрозуміло, не всіх вчили азам етикету. Але можна хоча б розмовляти на півтону тихіше і постаратися сміятися без прихрюкувань? А це плямкання … Мамо рідна!

4. Вони дивно поводяться в ліжку

Зустрічаються такі особини, які не тільки фізично мітять свою територію, але їм ще треба це кожен раз голосно підтверджувати. Це для жінок секс – інтимний процес, а для самців – самоствердження. Нехай всі сусіди знають, як у вас в ліжку все добре.

Іноді чоловіки під час сексу вимовляють незвичайні або навіть нецензурні слова. Навіть не знаю, з чим це пов’язано, але факт такий зафіксований. Але найбільше жінок дратує нечутливість чоловіків після того, як все закінчилося: зробив справу – і спати. А поговорити?

в постели5. Вони занадто довго стирчать в туалеті

Деякі там читають книги і газети – більше ніде. Деякі розгадують кросворди. Напевно, там думається краще.

6. Іноді вони неприємно пахнуть

Ось,начебто, все в ньому добре, але тільки здалеку. Підходиш ближче – ой-ой, краще б не підходила. Всі ми потіємо, хтось менше, хтось сильніше, так влаштовані статевозрілі люди. Але чомусь більшість чоловіків явно нехтують спілкуванням з милом і зубною щіткою. Здавалося б, у цивілізованому суспільстві живемо, прогрес радує винаходами, вже не потрібно ходити на річку, щоб випрати одяг, і гріти воду на вогнищі, щоб помитися. Так в чому ж справа? Невже вони самі не відчувають свого … аромату? Як можна носити одну і ту ж сорочку цілий тиждень? Загадка, рішення якої гідно Нобелівської премії. Мабуть, чоловічий мозок у цьому випадку може видати тільки одну підказку – залити сморід одеколоном.

Пральний порошок? Ні, не чули.

неприятно пахнут7. Вони гризуть нігті і взагалі неохайні

Навіть якщо вмився і почистив зуби, але забув поголитися і зачесатися – все, окуляри втратив. І не потрібно виправдовувати обгризені нігті хвилюванням або стресом. Нам подобаються чоловіки врівноважені, доглянуті, впевнені в собі, а не ті, які виглядають глибоко запущеними. Головне – не переборщити, а то тут дуже тонка грань між охайністю і одержимістю своєю зовнішністю. Жодна дівчина не захоче розвитку стосунків із чоловіком, який розбирається в косметиці краще за неї.

8. Вони задивляються на інших дівчат

А потім нам же доповідають, яка груди у тієї красуні! Якщо не говорять вголос, то всім виглядом демонструють схвалення. Так, ми чули про полігамію, але не так відверто, панове! Хочете, щоб ми пильнували? Ми можемо. А що якщо ми теж витріщатимемося на красенів, а? Як вам таке?

смотрят на других

І все-таки від бабіїв краще триматися подалі. Таких не виправиш, тільки нерви на них витратиш.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено