Підписуйтесь на оновлення у FB або VK6 причин любити свого шефа

6 причин любити свого шефа


Влаштовуючись на роботу, ви звертаєте увагу на розмір заробітної плати, розташування офісу, його дизайн, наявність парковки, обсяг і характер роботи. Але часто забуваєте про таку важливу персону, як керівник. Але ж він може як допомогти вашій кар’єрі (та й не тільки їй), так і зашкодити професійному розвитку.

Дивіться на майбутнього керівника не тільки як на штатну одиницю. Подивіться на нього, як на людину, з якою вам доведеться проводити багато часу: чи близький вам його стиль роботи, чи вміє він довіряти і делегувати, як він поводить себе в стресових ситуаціях, наскільки він суворий або лояльний, на що він готовий закрити очі, а що категорично не сприймає? Якщо вас все влаштовує, а ваш керівник має не тільки позитивні людські якості, а й високий професіоналізм, то працювати вам буде не просто «нормально», а захоплююче і комфортно. А начальник може стати улюбленим «учителем», якщо його є за що любити, звичайно.

Керівник дає вам можливість розвиватися

Справжній професіонал ніколи не стане кричати «дурна курка, невже ти не розумієш», а пояснить, що потрібно робити і як себе поводити. Начальник «від бога» вміє пояснювати так, що все зрозуміло з першого разу. Терпіння і розуміння того, що всі ми різні, хтось може чогось не знати або не вміти, бажання навчити (без моральних і фізичних травм) – ось що відрізняє висококласного керівника. Мабуть, за це дійсно можна любити своє керівництво.

Йому важлива ваша думка і хід думок

Якщо ваш керівник щиро цікавиться вашою думкою з того чи іншого питання, фактами, які привели вас до того чи іншого висновку або рішенням, то це дуже похвально. Можна нагодувати голодного, а можна дати вудку і навчити ловити рибу. Так ось, у процесі роздумів, суперечок і дебатів співробітник якраз вчиться ловити рибу, тобто наводити аргументи на користь своєї думки, доводити свою правоту, відстоювати свою позицію. А ці якості притаманні вже справжньому керівнику, яким він може згодом стати.

важно мнение

Він несе відповідальність за команду

Не помиляється той, хто нічого не робить, а помилитися може кожен. Інше питання, що він із цим робить. Якщо людина управляє групою людей або навіть однією людиною, то саме вона відповідальна за загальну справу. Грамотний керівник скаже «ми допустили помилку, але її можна виправити наступним чином …», а потім пояснить вам, що потрібно було робити, щоб цього не сталося. Вам залишається тільки радіти і намагатися не допускати промахів. Якщо здатність вчасно підставити плече і прикрити властива не тільки вашим друзям і подругам, але й керівникові – цінуйте це.

Він дійсно знає свою справу

Мало бути чуйним, трепетним і ніжним. Справжній профі знає свою справу і, розбуди його вночі, вам про неї теж розповість. Він не губиться в стресових ситуаціях, знає, як вчинити (або хоча б розуміє, що спочатку треба взяти паузу і подумати), розуміє, що робити, тобто має необхідний досвід. Коли ви впевнені, що ваш керівник уже проходив вогонь, воду і мідні труби, ви знаєте, що теж зможете через це пройти, якщо раптом буде потрібно.

Він не обмежує вас

Яких би кар’єрних висот не досяг людина, буде дуже дивно, якщо, крім роботи, його нічого не цікавить. Різнобічні, захоплені особистості – це завжди набагато краще, ніж керівник, який не бачить нічого, крім комп’ютера і документів. Причому не особливо важливо, у чому саме полягає захоплення вашого керівника: чи любить він поганяти на мотоциклі, танцює фламенко або освоює нові асани і вузли макраме. Мати хобі – значить вміти розділяти особисте і роботу, знаходити час і для того, і для іншого. Тому якщо ваш начальник захоплений збиранням марок або морськими регатами, будьте впевнені – він дасть вам час на улюблене заняття у вільний від роботи час. І це чудово!
не ограничиваетВін розуміє, що ви теж людина

У всіх буває поганий настрій, проблеми в родині або зі здоров’ям. Адекватний керівник розуміє, що світ не завалиться, якщо ви запізнися ви на роботу на півгодини (звичайно, якщо ви не працюєте на ядерній станції) і не стане насилати на вас прокляття або змушувати працювати понаднормово. І відпустить вас у театр в п’ятницю раніше (звичайно, якщо вам не треба було «вчора» здавати проект).

Усе просто: кожному керівникові хочеться мати в команді вірних, вдумливих, уважних підлеглих, за якими не потрібно переробляти роботу. А співробітникам – керівника, від якого не смикається око, який дає можливість розвиватися і рости.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено