Підписуйтесь на оновлення у FB або VK12 типів дівчат, які дратують сучасних хлопців

12 типів дівчат, які дратують сучасних хлопців

Підступна річ – мода на поведінку. Тільки уяви: десь є гарний хлопець, який чекає єдину і неповторну … І тут всі навколо починають однаково поводитися в соцмережах … Або підхоплюють модну пошесть діяти без оглядки на чужі почуття – аби їй, коханій, було добре … У підсумку хлопця вже трясе при вигляді будь-якої жертви модного паттерну. Ось вона – портретна галерея типажів, від яких втомилося нинішнє покоління молодих людей.

1. Особа, яка протягом усього побачення не відривається від телефону. Агов, це побачення! Зазвичай ти погоджуєшся на нього піти, тому що сподіваєшся: ця людина може виявитися твоєю долею (або хоча б тим, хто зможе тебе виносити до кінця життя). Тобі що цікавіше – твоя доля або нові туфлі подружки в Інстаграм.

2. Селфі-маніячки. Фото на пам’ять – це чудово, але якщо ти і десяти кроків не можеш пройти без того, щоб не клацнути, це дуже швидко набридає.

3. Дівчина, яка хоче, щоб ти був її особистим фотографом. Можливо, це навіть гірше, ніж Селфі. Вона думає, бойфренди – як папараці, які тільки і мріють сфотографувати, яка вона гарна на тлі цієї цегляної стіни.

личный фотограф

 

4. Дівчина, яка кожні кілька місяців змінює номер телефону і зникає. Навіщо брехати? Просто скажи: «Ей, я не бажаю з тобою спілкуватися, але, можливо, через кілька місяців я нап’юся і захочу перевірити, спиш ти чи ні».

5. Леді, яка «жила» в Парижі … Три місяці … За програмою з обміну студентами. І тепер вона такий знавець країни, що з нею неможливо їсти жюльєн і пити шампанське («Це не жюльєн і не шампанське»), і при ній не скажеш «Мерсі» («Ну хто так вимовляє?»).

6. Та, хто змінює свої плани на життя кожні півроку. Багато в двадцять з чимось ще не знають, чим займуться і чого хочуть, і це нормально. В таких речах важливо розібратися. Але стосунки з дівчиною, яка вирішує переїхати на інший кінець країни, потім кардинально змінити професію, повернутися, покататися галопом по Європам, потім перебратися назад до батьків, відновитися в інституті, забрати документи і відправитися волонтером в Африку трохи втомлює.

менчет планы

 

7. Любителька одразу ставити крапки над «ї». Ми тільки обмінялися номерами телефонів, а вона вже бажає знати, одружаться на ній чи ні.

8. Дівчина, яка помічає тебе тільки тоді, коли ти починаєш зустрічатися з іншої. Начебто тільки і чекала підтвердження, що ти здатен когось зацікавити.

9. Фанатка здорового способу життя – як вона його собі уявляє. Нікому не хочеться вислуховувати від своєї дівчини лекцій на тему користі вегетаріанства, а тим більше – уринотерапії.

A beautiful girl eating healthy food10. Дівчина, яка з ранку до ночі завалює тебе повідомленнями. Скільки разів не спитай: «Як справи?», справи краще не стануть.

11. Незадоволена жінка, яка цілеспрямовано шукає хлопця, щоб зрадити з ним чоловікові або постійному бойфренду. Ні у кого немає ні часу, ні бажання ховатися від її Отелло, спостерігати, як вона здригається при кожному звуці кроків, зустрічатися на задвірках всесвіту, щоб не наштовхнутися на їхніх спільних знайомих … Це навіть не питання моралі. Подібні речі просто не варті витраченого часу і зусиль.

12. Колись симпатична дівчина, яка тюнінгує свою зовнішність під модний стандарт. І залишається тільки, зітхнувши дивитися на її фото «до» і вчитися розпізнавати в натовпі клонів «свою».

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено