Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПравила сильної і незалежної жінки

Правила сильної і незалежної жінки

Замість того щоб витрачати час на роздуми, якої думки про тебе начальство, чому тебе не запросили на вечірку, а хлопець із сусіднього офісу так дивно поводиться, починай насолоджуватися життям у реальному часі. Візьми на озброєння 11 принципів емоційної незалежності.

Не чекай, а дій!

Будь-який, навіть незначний рух уперед ефективніший нетямущого очікування. Не дзвонять після співбесіди? Подзвони сама і дізнайся, коли буде прийняте рішення. Бойфренд не може визначитися з планами на вихідні? Розплануйте своє дозвілля незалежно від нього. Не можеш довгий час отримати підвищення? Розглянь інші компанії або суміжні вакансії. Краще спробувати багато варіантів і не отримати бажаного, ніж не зробити взагалі нічого. Ніхто не зробить для тебе більше, ніж ти сама.

Не думай про те, як оцінюють тебе. Оцінюй сама

Мало задоволення в тому, щоб сидіти на побаченні в кафе і шукати відповіді на запитання «Як я йому?». Ти напевно помічала, що чоловіки часто навіть не розглядають можливість того, що вони можуть не подобатися. Так що розслабся, відкинься на спинку стільця і ​​оціни свого залицяльника за всіма параметрами. Заодно і вирішиш, цікавий він тобі чи ні.

Не видавай бажане за дійсне

Уяви, скільки часу можна заощадити, якщо не витрачати його на тлумачення сигналів чоловічої симпатії. Яка різниця, як він подивився і чи закладав великий палець за ремінь брюк, якщо він до цих пір не подзвонив і не запропонував зустрітися? Аксіома, перевірена поколіннями жінок, говорить: чоловік не дзвонить із двох причин: або не хоче, або помер.

думаетУмій підняти собі настрій

Не дозволяй собі розкисати через те, що шеф відчитав за запізнення, літня дама нагрубила в транспорті, а подружка розкритикувала нову стрижку. Інші люди не повинні негативно впливати на твій емоційний стан і підривати самооцінку. Щоб бути в тонусі, тримай в думці солідний список речей, які тобі в радість: тепла ванна з книжкою, чашка кави з сиропом, відвідування басейну або похід на педикюр. Компенсуй невдачі задоволеннями.

Не переступай через себе

Любов до себе – це перша сходинка будь-яких стосунків у твоєму житті. Не чекай, що інші будуть любити тебе більше, ніж ти сама себе любиш. Найцінніші взаємини в житті людини – це взаємини з собою. Важливим є те, що ти думаєш про себе. Не можна вранці відчувати себе емоційно комфортно, якщо напередодні ввечері ти сиділа в офісі допізна, виконуючи чужу роботу. Коли не хочеш робити щось, ввічливо відмов, і ти відчуєш, що означає «гора з плечей» і «легкість на душі».

отказываетНе порівнюй себе з іншими

Через порівняння своїх успіхів із успіхами оточуючих часто виникає заздрість. Якщо тобі неприємно, що Олена з відділу маркетингу отримала підвищення, а ти, фахівець із закупівель, поки ні, подумай, що не влаштовує тебе в твоїй ситуації. Ти не відчуваєш, що тебе цінують, працюєш не за покликанням або твердо переконана, що високий статус гарантує моральну задоволеність? Порівнювати себе з Оленкою – те ж саме, що порівнювати південь із північчю, а день із ніччю.

Розвивай свої здібності

Гармонійний особистісний та професійний розвиток здатен зробити тебе щасливішою і позитивно позначитися на самооцінці. Регулярно роби те, що у тебе добре виходить, і те, що дійсно подобається. Навчися робити це по-справжньому якісно. Те, чим ти займаєшся в повсякденній роботі, можна перетворити в хобі. Розвиток талантів виховує якості, які можуть виявитися цінними як для кар’єри, так і для особистого життя.

развивайРозвивай відсутні навички

Тобі напевно знайоме почуття небажання братися за справу, яке вимагає використання інструментів, якими погано володієш. Наприклад, ти не любиш працювати в Excel і завжди затягуєш із підготовкою звіту в цій програмі. Попроси колегу показати тобі кілька функцій, і вже в наступному місяці ти закінчиш зі звітністю швидше.

Пробачай собі слабкості

Слабкості – це як завитки на відбитках пальців, без них не можна було б ідентифікувати того, кому належать пальчики. Слабкості роблять нас не тільки недосконалими, але і людяними, бо вчать приймати слабкості оточуючих. Прощай собі не лінь і не шкідливі звички, а деякі пристрасті і відмінні риси: любов до кави, безлад на столі, повільність або надмірну балакучість. Такі дрібниці хоч і віддаляють тебе від ідеалу, але здорово працюють на твій фірмовий стиль.

Будь фінансово незалежною

Матеріальна незалежність дає тобі перевагу у всьому. Дівчат, здатних подбати про себе, більше поважають, та й ти сама відчуваєш себе набагато впевненіше, маючи стабільний дохід. Бути справжньою господинею свого життя можна, тільки якщо нічого ні в кого не просити і нічого ні від кого не чекати. Незалежна дівчина може дозволити собі витрати, які хтось вважатиме нерозумними: спа-процедури, туфлі для підняття настрою, обід у ресторані, багато купальників або послуги служби таксі. А ще бажано нарощувати власний недоторканий запас, відкладаючи щомісяця 5-10% від зарплати. Якщо кошти перестануть надходити, ти не пропадеш.

независимаЗвільнися від забобонів

Хтось спочатку приймає для себе правила життя, за якими живе більшість. У всьому потрібно прислухатися до порад батьків, в транспорті завжди поступатися місцем, працювати тільки за фахом, після двох років стосунків обов’язково одружитися, причому бажано до 25 років, а дітей повинно бути не менше двох. Такі установки підходять тобі, тільки якщо ти сама для себе їх приймаєш. Цікавим сусідам, спраглим знати, коли ж ти, нарешті, вийдеш заміж, краще відповідати ввічливо, але твердо: «Як тільки у мене виникне таке бажання, я вас одразу ж про це поінформую».

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено