Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 речей, які не важливі для справжніх стосунків

9 речей, які не важливі для справжніх стосунків

Маленькою дівчинкою ти мрієш про когось, хто в тебе шалено закоханий і нескінченно романтичний. Підлітком – про те, від кого всі ахнуть, а Борька з 10 «Б» буде лікті кусати. Потім ми починаємо вигадувати купу вимог до чоловіка своєї мрії. І врешті-решт розуміємо, що важливо, а що – ні. Наприклад …

1. Скільки він заробляє. Чоловікові не обов’язково купатися в грошах, щоб піклуватися про тебе або бути хорошим партнером. Краще бути з розумною і уважною до тебе людиною, яка як-небудь придумає, як прогодувати сім’ю, ніж із багатієм, який тебе не цінує.

2. Наскільки він «перший хлопець на селі» та душа будь-якої вечірки. Навіть якщо твій обранець – не дуже товариський, головне, щоб він був відкритий тобі.

3. Наскільки тобі подобається його рідня. У тебе стосунки з ним, а не з його родиною. Якщо він встає на твій захист, коли треба, і не змушує весь час зі ними спілкуватися, то не так вже й важливо, чи в захваті ти від його батьків і тіточок.

4. Наскільки бездоганно він одягнений. У тебе ще буде шанс затягти його на шопінг і допомогти обрати «правильні» джинси.

стильно одет5. Наскільки збігаються ваші смаки у всьому. Він може любити пельмені, «Тихий Дон» і «Агату Крісті», а ти – суші, Гаррі Поттера і SIA, головне, щоб співпадали ваші цілі і життєві цінності. Хоча ще якісь спільні точки, звичайно, не завадять.

6. Наскільки він «нудний» на думку твоїх подруг, які люблять марнувати життя по клубам. Важливіше, щоб вам двом не було нудно наодинці.

7. Скільки йому років. Старший він за тебе, молодший або ровесник? Справа не в цьому, а в тому, чи знайшли ви спільну мову.

8. Скільки у тебе було попередниць. Неважливо, з ким він був раніше – важливо, що тепер він з тобою. І це на помилках минулого він навчався бути таким чудовим, розуміти жінок і під час сварки згладжувати гострі кути.

бывшие9. Чи робить він широкі романтичні жести. Дорослішаючи, розумієш: принц, який гарцює на білому коні під твоїм вікном, не так хоче порадувати тебе, скільки покрасуватися перед оточуючими. Троянди цілими кошиками і тому подібні речі змушують задуматися: а чи не звик чи хлопець таким шляхом випрошувати прощення за свої провини? Справжня турбота виражається в готовності вислухати, розрадити, допомогти, підтримати, поцікавитися, як у тебе день пройшов. Це такі прості речі – але вони набагато дорожчі абстрактної зірки, яку тобі обіцяли з неба дістати.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено