Підписуйтесь на оновлення у FB або VK



Швидко і тихо: секс за три хвилини

Швидко і тихо: секс за три хвилини

Екстремальний секс називають таким ще й тому, що трапляється він не кожен день. Буває, звичайно, захлесне пристрасть в несподіваному місці – і ось вже ви просите таксиста не дивитися в дзеркало заднього виду, а в ліфті тиснете кнопку «Стоп», щоб в наступні півтори хвилини насолодитися один одним. Але що робити, якщо швидкий секс для вас із партнером – щоденна реальність, тому що в сусідній кімнаті сплять батьки (або маленька дитина)? Тут не до довгих прелюдій. Здавалося б, у таких реаліях не дуже-то розгуляєшся. Але тільки на перший погляд. Розповідаємо, як організувати хороший секс, коли часу обмаль.

Коли він зверху

Якщо ви живете в одній квартирі з бабусею, яка в будь-який час може увійти і запитати, чи будете ви їсти, або з сусідами, які можуть запросто подзвонити у двері – і теж у невідповідний момент – тут вже не до різноманітності. І точно не до детального копіювання Камасутри. Нічого страшного! Вчені з’ясували, що гарантований спосіб досягти оргазму для обох партнерів – це заняття сексом у старій добрій місіонерській позиції. Під час сексу клітор набухає і як би мігрує по передній стінці піхви, саме в позиції «чоловік зверху» дотягнутися до нього найпростіше.

У дзеркальному відображенні

Ця позиція підходить і для сексу на вечірці, і для швидкого сімейного сексу. Обіпрись руками об туалетний столик, партнер буде рухатися ззаду, при цьому обидва ви зможете дивитися в дзеркало, а значить, і один одному в очі. Це заводить! Тільки не забудьте замкнути двері – бо є ризик в кульмінаційний момент побачити в дзеркалі третю, дуже здивовану пару очей.

в зеркале

Усе під контролем

Британські вчені відзначають, що 29% сімейних пар досягають оргазму в позиції «наїзниці». Так ти можеш самостійно контролювати глибину і інтенсивність проникнення, а ще пестити себе (що сподобається не тільки тобі, але і йому – адже він буде дивитися), тим самим наближаючи оргазм. Окрім того, щоб зайнятися сексом у цій позиції, ні йому, ні тобі не потрібно повністю роздягатися – досить зняти стратегічно важливі предмети гардеробу. Якщо часу у вас небагато, то це очевидний плюс.

Це стіл, на ньому сидять

В оригінальному вірші Самуїла Маршака за столом, звичайно, їдять. Але це вдень! А ось вночі, коли в кімнаті, наприклад, спить малюк, а на кухні темно, стіл перетворюється на майданчик для сексуальних ігор. Головне для тебе в цій позиції – міцно обхопити ногами партнера, а з глибиною і частотою він розбереться самостійно. До речі, якщо стіл зайнятий, то пральна машинка у ванній теж підійде.

на столе

Пасажирське крісло

Така позиція підходить, коли в наявності не тільки мало часу, але і місця. Для того щоб зайнятися сексом, вам буде досить краєчка крісла – на нього зможе присісти партнер, а ти сядеш зверху. Спершись на підлокітники, ти зможеш контролювати його проникнення, а він в цей момент займеться твоїми грудьми або клітором. До речі, ця позиція вважається однією з найбільш зручних для того, щоб дотягнутися до точки G.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено