Підписуйтесь на оновлення у FB або VKВіталій Козловський розповів, хто забороняє йому одружитися

Віталій Козловський розповів, хто забороняє йому одружитися

Гостем суботнього випуску програми «Відверто з Машею Єфросиніною», яку транслюватиме канал «Україна», стане співак і танцюрист Віталій Козловський. В ексклюзивному інтерв’ю він розповість, чому ретельно приховує своє особисте життя, а також  проте, хто забороняє йому одружитися.

Особисте життя Віталія Козловського завжди було покрите різного роду плітками. Та й сам співак не просто ретельно приховує подробиці, але і плутає пресу, з’являючись на заходах з новими дівчатами. «Є те, що можна демонструвати, а є те, що хочеться зберегти. Але люди хочуть щось знати. І ти створюєш образ», – пояснює артист.

У студії каналу «Україна» Козловський зізнався, що вже багато років із ним поруч знаходиться кохана жінка. «Наші стосунки тривають вже 3,5 року. Все починалося зі звичайної дружби, тому що ми крутимося в одній сфері», – зізнався співак.

Однак до весілля справа не йде, і причиною тому, зокрема, є стосунки Віталія з мамою. «Мама взагалі проти того, щоб я одружувався. Вона так і каже: «Не смій одружуватися! Тільки після 35 років», – розповів Віталій.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено