Підписуйтесь на оновлення у FB або VKНадія Мейхер-Грановська влаштувала пристрасні танці

Надія Мейхер-Грановська влаштувала пристрасні танці

Українська артистка зняла нове танцювальне відео. Цей кліп стане своєрідним трейлером до арт-проекту, який співачка готується презентувати наприкінці червня. Його проекту Надія виношувала два роки і саме зараз наблизилася до його реалізації.

«Виною тому – моя любов до аргентинського танго, яким я займаюся вже кілька років, – говорить артистка. – Таким чином, я вирішила віддати данину цьому проникливому, запальному і такому красивому танцю». В основу вистави покладена драматична любовна історія.

В якості виконавця головної чоловічої ролі в кліпі та спектаклі Мейхер-Грановська запросила відомого аргентинського танцюриста Mauro Caiazza. У столиці України аргентинець провів із Надією тиждень репетицій і поставив танець для кліпу.

Відео Мейхер-Грановської знімали на території арт-заводу в Києві. Пристрасний танець із численними складними елементами – піруетами, підтримками – і у виконанні Надії і Мауро супроводжувався мелодією живого оркестру, що складається з контрабаса, скрипки, піаніно, гармоніки.

На екрани кліп вийде в травні.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено