Підписуйтесь на оновлення у FB або VKLOBODA стала музою Маркуса Ріви

LOBODA стала музою Маркуса Ріви

Лобода виступила саундпродюсером нового синглу Маркуса Ріви. Автором треку став композитор і музичний продюсер Руслан Квінта.

Музою і головним натхненником Маркуса в створенні пісні стала Лобода. Саме вона порадила співакові записати глибоку ліричну композицію, в якій було б яскраво виражено чоловіче начало, і згодом – брала участь в саундпродюсуванні синглу. «Я спостерігаю за Маркусом із першого його хіта. Це дуже інтелігентний і по-справжньому чарівний латиський співак. Нам не вистачає таких героїв на сцені», – ділиться своїми враженнями LOBODA.

Сам же співак зізнається, що співпраця з Лободою стала для нього знаковою. «Світлана – неймовірний артист. Вона надихнула мене не просто заспівати пісню, вона надихнула на створення цілої історії кохання, яку ми спробували укласти в три хвилини», – говорить Маркус.

У колаборації з режисером Аланом Бадоєвим артист уже приступив до візуалізації нового синглу. «Я дуже задоволений піснею, яка вийшла. Вона відкриває Маркуса абсолютно з іншого боку і це дає мені можливість, як режисеру, створити велику відео-історію. Уже зараз ми починаємо продумувати сценарій для майбутнього кліпу», – розповів Бадоєв.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено