Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 небезпек, що підстерігають юну коханку дорослого чоловіка

10 небезпек, що підстерігають юну коханку дорослого чоловіка

Ні, ми не говоримо зараз про ревниву дружину з важкою сковорідкою – може, він і не одружений. Але найчастіше в таких стосунках, де чоловік відчутно старший, є свої підводні камені. Ось вони:

1. Великий ризик того, що він любить не тебе, а твою молодість. Ні, можливо, вся справа в тому, що у вас багато спільного: ви слухаєте одні і ті ж групи, і ти «дуже доросла для свого віку». Але найчастіше чоловік відчуває себе з юною дівчиною першопрохідцем. Не обов’язково в сексуальному плані. Може, він – перший хлопець, з яким ти подивилася «Хрещеного батька» … Який відкрив для тебе групу «Пінк Флойд» … Який навчив тебе водити машину і грати на більярді … Він відчуває себе вчителем, мудрим наставником.

2. Різниця поколінь позначається не тільки на смаках у музиці і одязі. Іноді ви просто говорите на різних мовах, у вас різне сприйняття гумору. І не чекай, що він буде так само емоційний, як ти; його вже не дивує, не дратує і не веселить багато, що хвилює тебе – він це проходив, коли був у твоєму теперішньому віці.

3. Якщо ти – старшокласниця або першокурсниця, і тут за тобою заїжджає красень років на 5-10 старший на хорошій машині, у всіх щелепи відвиснуть. Все, ти крута! А ось він від своїх ровесників і ровесниць отримає солідну порцію підколів на тему «малолітку собі знайшов».

4. Можливо, у нього просто звичка така – зустрічатися з молоденькими дівчатами?

5. А,може, жінки його віку просто не хочуть із ним зустрічатися? Цікаво, чому?

взрослый6. Розповісти про нього батькам або не розповісти? І так, і так погано. Розкажеш – загрожує скандалом, не розкажеш – доведеться ховатися, брехати, приховувати.

7. Добре, якщо у тебе досить спокійний темперамент, а він більшості ровесників фору дасть. А якщо ти ненаситна, а для нього найстрашніші слова в устах жінки –«Давай ще раз!»?

8. Якщо він одружений, він не покине дружину заради тебе. Ні, іноді виключення все-таки трапляються. Особливо в шоу-бізнесі, де молода дружина – частина іміджу. А в житті він зазвичай розуміє, що бігає потайки не від Тані до Свєти, а від побутової рутини і сімейних проблем до легких стосунків буз зобов’язань. Так навіщо йому щось змінювати? Та й не кожній дівчині захочеться виступити в ролі розлучниці, особливо якщо в сім’ї є діти.

9. Можливо, він приходить до тями після важкого розлучення з ровесницею, і ось чому він з тобою. На тому, хто менш досвідчений, легше відігратися.

10. Ну і наслухаєтеся ж ви обидва застережень із усіх боків! Ось і ми туди ж … Головне – не посваритися з подругами, які будуть тебе відмовляти, а ти, як будь-яка нормальна жінка, станеш захищати свого чоловіка.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено