Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк не треба шукати чоловіка своєї мрії

Як не треба шукати чоловіка своєї мрії

Ти в пошуку кохання? Сайти і мобільні додатки для знайомств, а заодно активні родичі і подруги можуть зробити ведмежу послугу, якщо ставитися до побачень неправильно. Якої помилки ти ризикуєш припуститися, погоджуючись піти на зустріч із черговим претендентом? І як вона відгукнеться на твоєму особистому житті?

«Соціальні мережі і сайти знайомств, які ростуть, як гриби після дощу, дозволяють тобі легше, ніж за всю попередню історію людства, знаходити претендентів і хоч кожен день ходити на побачення з новим хлопцем, поки не вибереш відповідного», – говорить доктор Теммі Нельсон. – Але  часті зустрічі з різними людьми можуть знизити твої шанси зустріти того самого, єдиного», – продовжує вона. Якщо ти станеш завсідником побачень, ні до чого хорошого це не призведе. Чому?

1. Ти втрачаєш себе

«Коли проводиш так багато часу в компанії різних чоловіків [яким ти намагаєшся сподобатися], у тебе не залишається часу просто побути собою, – пояснює доктор Террі Орбах, автор книги «Знову знайти любов». – Це проблема, тому що твоя незалежність – головна риса, яка робить тебе привабливою і спокусливою».

2. Ти втрачаєш дорогоцінний час

Цей пункт тісно пов’язаний з попереднім. Поки ти зайнята відбракуванням кандидатів – проводиш вечора даремно: фарбуєшся, одягаєшся, кудись їдеш, а потім колупаєш ложечкою свій десерт, стримуєш позіхання, намагаєшся зобразити інтерес і мрієш скоріше опинитися вдома.

Але ж так важливо приділяти увагу власним справам (хобі, спорту, зустрічам із подругами) або просто розслабитися і побути наодинці з собою і власними думками. Інакше чим же ти зацікавиш того, хто тобі сподобається? І про що ти йому розкажеш, якщо все твоє життя – суцільні побачення?

свобода3. Ти втрачаєш шанс як слід обміркувати минуле побачення

«Якщо у тебе передозування рандеву, ти не встигаєш зрозуміти, підходить тобі ця людина чи ні», – попереджає Орбах. Виходить, що ти так захопилася процесом побачень, що забула про їх цілі – зустріти того самого хлопця.

4. За двома зайцями поженешся – жодного не зловиш

У круговерті осіб і потоці інформації ти рано чи пізно заплутаєшся. І ризикуєш, зустрівши кого-то по-справжньому гідного – наприклад, Васю-програміста, який захоплюється авіамоделюванням, запитати: «Ну що, Вова, як твоя охота на лисиць? Або її довелося відкласти через здачу річного звіту?»

І все, пішла твоя здобич, тільки хвостиком махнула.

5. Золота середина

Тільки не зрозумій нас неправильно. Ми не пропонуємо згорнутися калачиком на дивані, вести чернечий спосіб життя і чекати, коли Всесвіт пошле тобі Чоловіка мрії. Але якщо ти «в активному пошуку» серйозних стосунків, то експерти рекомендують обмежити себе одним-двома побаченнями на тиждень, щоб не стати жертвою передозування. Психолог Крістін Хасслер вважає: «Тоді у тебе залишаться два вечори для друзів, два – для твоїх занять і хобі, і один-два вільних вечора для себе» – коли ти можеш просто побути собою, тією, яку оцінять і полюблять.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено