Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 причин, через які він не запрошує на побачення

10 причин, через які він не запрошує на побачення

Дивиться в твою сторону, зітхає і відводить погляд. Або щедро обдаровує компліментами, фліртує, пригощає цукерками – і далі цього справа не йде. Що відбувається? Ти симпатична цьому хлопцю, але він до цих пір не зробив жодного помітного кроку до початку стосунків. Ось кілька можливих причин, через які він не наважується або не хоче цього робити.

1. Він поняття не має, що ти була б не проти. Він так і буде гальмувати, якщо його не підштовхнути. Інакше років п’ять тому він піде в магазин за картоплею / стоятиме на драбині, прибиваючи поличку і раптом його осінить: «Чорт забирай, але ж я їй подобався, і у нас все могло б вийти».

2. Він просто хоче дружити з тобою. Вір чи ні, іноді чоловіки та жінки елементарно дружать, і це нормально.

3. Він дуже нервує. І банально боїться підійти до тебе. Думає, що ти піднімеш його на сміх, що він тобі не цікавий і ти занадто гарна для нього.

4. Він хоче переконатися, що правильно прочитав твої сигнали. І чекає слушної нагоди для цього: раптом ви одного разу переберете на святі або низка несподіваних подій, як у романтичній комедії, сама штовхне вас в обійми один одного.

сигналі5. Він уже з кимось зустрічається.

6. Він шалено зайнятий. У нього ненормований робочий день, новий проект, боротьба за грант, дедлайн на дедлайні  та інше.

7. Ти для нього – «запасний аеродром». Ти йому подобаєшся, але спершу він хоче подивитися, як підуть справи з деким ще. Ніхто не буде щасливий дізнатися, що він – запасний варіант, тому хлопець буде морочити тобі голову, поки у нього щось не з’ясується з головною претенденткою.

запасной8. Його друзі відрадили. Наприклад, ти йому подобаєшся, але вони переконали його, що він повинен почекати стільки-то часу і побачити тебе стільки-то раз, перш ніж настане час підійти і запропонувати тобі разом випити кави.

9. У нього щось було з кимось із твоїх подруг, і тепер він не хоче (або вважає неправильним) зустрічатися з подругою своєї колишньої.

10. Ти подобаєшся не тільки йому, але і комусь із його друзів. І він благородно вирішив вчинити так, як в старій пісні співається: «Зійду з дороги – такий закон: третій повинен піти» …

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено