Підписуйтесь на оновлення у FB або VK6 причин, чому чоловік не може кінчити

6 причин, чому чоловік не може кінчити

Здавалося б, що тут складного? Чоловічий оргазм – процес швидкий і не вимагає особливих хитрощів. Але буває, що секс триває довго, а кінця все не видно – чоловік не може кінчити. Чому так трапляється? Існує кілька причин, про які ми хочемо розповісти.

Чоловік кінчає тільки після мастурбації

Буває, що чоловік легко досягає оргазму шляхом самозадоволення, а з жінкою відчуває деякі труднощі. Таке часто трапляється з тими хлопцями, які довго утримувалися від сексу з різних причин: вагітність жінки, відсутність статевого партнера або початок романтичних відносин, коли до сексу ще не дійшло. І тут не можна нарікати на його партнерку – у неї, швидше за все, все в порядку з сексуальністю і збудженням. Ви не повинні відчувати себе ніяково в такій ситуації.

Проблема криється трохи глибше: чоловік звик робити все буквально за кілька хвилин і пристосувався задовольняти себе самостійно: він точно знає, яка швидкість рухів йому необхідна і як сильно потрібно стиснути член.

Він дивиться занадто багато порнофільмів

Мова йде про ментальну зумовленість, а не фізичну. Тут справа навіть не в актрисах порнофільмів, що створюють нереалістичні очікування про те, як має виглядати тіло жінки, а в тому, що тисяча і одна ніч, проведена в компанії порнофільмів із екстремальним сексом, може негативно позначитися на його сексуальній реакції.

Тонни порно можуть мати ефект «знеболюючого», якщо показуються такі сцени, які важко втілити в життя. Чоловікові просто стає важко відчувати оргазм із низьким рівнем стимуляції, тобто під час самого звичайного сексу.

порноВажливо зауважити: більшість людей дивляться порно без будь-яких негативних побічних ефектів, тому не можна сказати однозначно, що порно – це погано. Ні, це абсолютно нормально! Але, якщо ваш хлопець дійсно відчуває проблеми з еякуляцією після перегляду таких фільмів, варто з ним про це поговорити.

Чоловік приймає ліки, що впливають на оргазм

Антидепресанти, нейролептики, ліки проти високого кров’яного тиску, наркотики і деякі сечогінні засоби – використання таких препаратів може мати негативні побічні ефекти на інтимне життя. Якщо це так, то варто поговорити про це з лікарем, який випише альтернативу цим лікам із меншою кількістю побічних ефектів.

лекарстваЧоловік добряче випив перед сексом

Ні для кого не секрет, що алкоголь впливає на здатність будь-якої людини до оргазму. Тобто член встане, він навіть зробить свою відважну роботу, але сам залишиться ні з чим – підвищена доза алкоголю, випитого напередодні сексу, підступно займе царське крісло, поки чоловік не протверезіє. Так що келих вина – завжди будь ласка, а вже далі не варто, якщо у ваших планах є секс.

Це може бути пов’язано з інфекцією або станом здоров’я

Це може бути симптомом інфекції простати або інфекції сечовивідних шляхів, хоча, ймовірно, нездатність досягти оргазму в таких випадках – не єдиний симптом. Труднощі в сексі можуть виникнути ще у чоловіків з пошкодженням нерва, неврологічними розладами, захворюваннями серця або гормональними збоями (наприклад, гіпотиреоз або низький рівень тестостерону). Якщо ви підозрюєте, що причина криється саме в цьому, то варто звернутися до лікаря.

неуверен в себеЧоловік не впевнений в собі

Одна з найпоширеніших причин, особливо на початку статевого життя у чоловіків. Це може бути тривога, невпевненість у собі, відсутність довіри до партнерки або страх зробити щось не так (закінчити занадто швидко або закінчити в жінку). В такому випадку єдине рішення – це час. Треба трохи почекати, щоб чоловік більше дізнався жінку, зрозумів, що їй приносить задоволення і що від нього вимагається.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено