Підписуйтесь на оновлення у FB або VK15 ознак того, що чоловік не буде зраджувати

15 ознак того, що чоловік не буде зраджувати

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт Ганна Жулідова прокоментувала, які з ознак дійсно говорять про вірність чоловіка, а які оманливі і не варто на них спиратися.

Ви заробляєте однаково

Недавнє дослідження, проведене американськими соціологами і психологами, показало, що ті пари, які приносять додому рівні зарплати, вірні один одному. На думку американських фахівців, партнер, який заробляє більше, має більше шансів і спокус витратити гроші на когось ще. Крім того, в ситуації грошової рівності партнери не відчувають себе ущемленими.

Він – екстраверт

Екстраверт менш схильний піддаватися чужому впливу. Всі емоції він проявляє відкрито і може сказати тверде  «ні» собі (або кому-небудь).

Він задоволений емоційно

Чоловік потребує похвали: він хоче знати, що його не тільки люблять, але довіряють і цінують. Як показують дослідження, більшість чоловіків обманюють своїх партнерок, тому що вони більше шукають швидше емоційного, ніж сексуального задоволення.

Він нечасто робить вам дорогі подарунки

Як зізнаються дівчата, часті дорогі подарунки наводять на думку що хлопцеві за щось соромно і цим він намагається спокутувати провину.
дорогие подаркиВін виріс у великій родині

Чоловік, у якого є брати або сестри, звик піклуватися про інших. Він не егоїстичний в своїх вчинках, вміє прислухатися до чужих слів, емоційно готовий до суперечок і конфліктів (у нього є досвід їх вирішувати). Крім того, якщо батьки молодої людини до цих пір щасливі разом – шанси вашої пари стати зразковою зростають.

Першим йде на примирення

Він готовий першим визнати помилку, запропонувати знайти компроміс, банально попросити вибачення – це говорить про те, що чоловік зацікавлений у ваших стосунках. Адже навіть якщо зопалу коханий наговорить зайвого, але готовий потім вибачитися, говорить про те, що йому не все одно.

идт на примирениеВін уважний і цікавиться твоєю роботою

Нехай це навіть звичайні рутинні питання, нехай він мало що розуміє в специфіці вашої роботи, плутає імена ваших колег і не знає начальника в обличчя. Він щиро зацікавлений вашим життям поза домом!

Не соромиться розмовляти по телефону при тобі

Перший тривожний сигнал – коли чоловік йде в іншу кімнату, на балкон, в ванну, щоб відповісти на важливий дзвінок. Ось тут і зароджується те зерно недовіри, яке змушує особливо вразливих дівчат проводити ревізію всіх дзвінків та SMS свого коханого.

Вірний своїм звичкам

Він завжди прокидається в один і той же час, вірний своїм кулінарним пристрастям (точніше, любить все, що ти приготуєш), полюбляє певний парфум, слухає улюблену музику …
верен привічкамГоворить про ваше спільне майбутнє

Він уже давно знає, скільки у вас буде дітей, як їх буде звати, як і в якій школі він буде червоніти на батьківських зборах. Він мрійливо розмірковує, як із сином буде ганяти в футбол і їздити на риболовлю. А через пару років вам потрібно розміняти квартиру; до речі, він вже знає, де купити шпалери подешевше … Він бачить ваше спільне майбутнє, часто планує щось заздалегідь, будь це ремонт, покупка меблів або радіокерований літак для сина.

Любить, коли ти проявляєш турботу

Його це не дратує, а навіть розчулює в якійсь мірі. До речі, дуже часто хлопці хваляться своїм друзям і колегам.

Спокійно реагує на твої зауваження

На твої зауваження про розкидані шкарпетки і крихти в ліжку він відповідає з гумором або ж із завзятістю, а потім зі спокоєм бегемота продовжує розкидати і кришити. Не поспішайте злитися. Це зайвий аргумент вірності вашого хлопця. Він звик до ваших зауважень, не гнівається через дрібниці і не шукає приводу посваритися.
замечанияВін не ревнує

Не раз життєві ситуації показували, що найпалкіші і практично патологічні ревнивці самі виявляються ходоками наліво. Як то кажуть, по собі міряють. Звичайно, стосунків без ревнощів не буває, але все повинно бути в міру. Вірному чоловікові навіть в голову не прийде перевіряти телефон своєї коханої і обдзвонювати всіх абонентів із чоловічими іменами, вираховувати час руху від зупинки до будинку, з пристрастю допитувати про минулий день.

Вранці прокидається спокійним

Для чоловіка, який веде подвійне життя, ранок – справжня головоломка для мозку. Він судорожно намагається згадати, в чиїй квартирі він знаходиться: дружини або коханки. Істеричні спроби скласти все в єдиний пазл і терміново включити пам’ять видають очі, які бігають, і ошелешений вигляд. Спокійно позіхаючи (нехай і некрасиво), але зате вірний чоловік – цінніше золота.

утромДобре ставиться до твоїх батьків

Не обов’язково, щоб хлопець називав тещу мамою, рвався до неї в гості або дзвонив їй щодня. Досить того, що ваш коханий ставиться до родини з великою повагою, поїздки до рідної домівки приймає спокійно, готовий допомогти в якихось побутових або життєвих ситуаціях. Звичайно, все залежить від обопільного порозуміння, але якщо чоловік поводиться нарочито агресивно і нестримано (навіть нехай і позаочі), варто задуматися, а чи не шукає він привід для конфлікту.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено