Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 проблем, які знайомі дівчині сором’язливого хлопця

9 проблем, які знайомі дівчині сором’язливого хлопця

Дивно, як тобі взагалі вдалося стати його дівчиною: він напевне червонів і втрачав дар мови в твоїй присутності, і тобі довелося все брати в свої руки. Але ось тепер, коли він припинив тебе соромитися, став із тобою розкутішим, а ти насолоджуєшся тим, який він класний хлопець, залишилося довести всьому світові, що він дійсно такий.

1. Усі вважають, що він двох слів зв’язати не може, тому що навряд чи твій боязкий принц за весь час знайомства хоча б парою слів перекинувся з твоїми друзями. Іноді ти думаєш: от би роздрукувати і показати їм всі ті зворушливі, тонкі, ніжні, дотепні повідомлення, які він тобі надсилає, щоб вони знали, який він розумний і чудовий насправді.

2. Із тієї ж причини тобі доводиться переконувати своїх батьків, що він цікава особистість. І придумувати, як би влаштувати так, щоб вони переконалися в цьому. Саме час приховані камери по дому розвішувати, щоб потім демонструвати їм, який він, коли він в ударі і не ховає голову в плечі від збентеження.

3. Значну частину вашого цукерково-букетного періоду ти провела в спробах зрозуміти, як же він насправді до тебе ставиться. Це стосується багатьох хлопців, але у випадку з сором’язливим залицяльником розгадати його почуття – це все одно, що довести теорему Ферма, над якою математики всього світу билися більше трьох сотень років.

азстенчивый4. У розпал пристрасті ти молишся, щоб він видав хоча б звук, як мріють про дощ в пустелі. При його стриманості спробуй зрозумій, чи то йому подобається те, що між вами відбувається, чи то він із нетерпінням чекає, коли все скінчиться, і можна буде спокійно лягти, обійнятися і заснути.

5. Він лякається, коли виявляє, що йому подобається щось, хоча б трохи виходить за рамки місіонерської позиції. І готовий вже оголосити себе збоченцем, коли ти радісно вигукуєш: «Так, нарешті! Ось це було чудово!»

6. Коли ви кудись йдете, і ти випадково зустрічаєш знайомих, тобі доводиться тягнути всю розмову на собі, а він буде просто стояти поруч, немов його тут немає.

7. Ти раз у раз дізнаєшся про нього щось нове. Тому що він не розкриває одразу всі свої дивовижні якості, вміння, хобі та досягнення – ти виявляєш їх поступово.

застенчивый8. Якщо ти трохи його підсікла, а він ображається у відповідь – значить, ти ненавмисно зачепила якусь його приховану больову точку. Спробуй вгадай, де у нього больові точки, якщо він не поспішає розкритися навіть перед тобою.

9. Зате він так чарівно червоніє, що за це йому можна пробачити всі недоліки.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено