Підписуйтесь на оновлення у FB або VKОсновні помилки в сексі з новим партнером

Основні помилки в сексі з новим партнером

Ви вже перебороли страхи перед першими побаченнями, поцілунками, розмовами. Попереду – перший секс із новим чоловіком, в якого ти, ми віримо, взаємно закохана! Як не зробити жахливих помилок, щоб перший секс не виявився останнім для вашого роману? Прочитай наш матеріал і … насолоджуйся!

Помилка № 1: Перекладати відповідальність на чоловіка

У народі це називається «лежати колодою». Іноді дівчата так бояться помилитися під час першого сексу, зробити те, що не сподобається чоловікові, що вважають за краще зачаїтися і перечекати до кінця статевого акту. Але навряд чи йому захочеться повторити – навіть якщо насправді ти любиш секс. Тому наша порада – займайся ним так, як ти любиш, ось і все.

Помилка № 2: Намагатися здивувати свого партнера

Демонструвати всі свої вміння. Але, звичайно, важливо зробити застереження щодо попереднього пункту. Не варто дуже старатися під час першого сексу і намагатися продемонструвати всі 120 технік мінета, якими ти, можливо, володієш. У тебе ще буде можливість здивувати партнера, і не варто це робити під час першого сексу. А ось деякі з чоловіків досі перебувають у твердій упередженості проти умілих і розкутих жінок і можуть, не ставлячи питань, зробити для себе поспішні і неправильні висновки.

Помилка № 3: Беземоційність

Так, багато хто з нас нервують перед першим сексом, але намагаються не подати виду. Деякі ж від хвилювання і зовсім впадають у ступор. Смертний гріх в ліжку – беземоційність. Напрошується закономірне питання: якщо ти не відчуваєш ніяких почуттів і бажань, то навіщо ж в нього лягаєш? Якщо ти не відчуваєш себе готовою до сексу з новим партнером, то краще не вступай в зв’язок. Якщо ж ти робиш це тому, що дійсно хочеш – не приховуй своїх емоцій. Чоловіки хочуть бачити зворотний зв’язок, хочуть відчувати, що дарують жінці задоволення.

эмоцииНаграність. О, гра в імітацію – граблі, на які наступають дуже багато жінок. Якісь дуже добрі люди порадили їм прикидатися – і вони роблять це. Насправді, чоловіки відчувають брехню – особливо під час першого сексу. Ви не повинні імітувати оргазм або збудження. Подумайте про те, що чоловік теж нервує перед першим сексом (а ось уявіть собі, так). І гра на публіку тільки зробить цей процес більш незручним.

Помилка № 4: Терпимість

Перший секс рідко буває ідеальним. Але це не означає, що потрібно мовчати, якщо тобі роблять боляче. Завжди, коли тобі завдають дискомфорт, треба говорити про це. Звичка мовчати може привести до дуже серйозних наслідків. Наприклад, якщо ти півроку будеш терпіти і посміхатися, але одного разу все-таки скажеш про те, що тобі боляче, партнер може просто не повірити тобі – півроку же все нормально було, зараз-то що? Якщо жінка під час сексу морщиться, але мовчить – чоловік, як правило, насторожиться. Він не розуміє, що робить не так, а жінка не говорить.

Помилка № 5: Порівнювати з колишнім

Порівнювати з попередніми партнерами не варто взагалі ніколи, не те що під час першого сексу. Ну тут особливо і коментувати нічого: якщо твій колишній такий чудовий, що ж ти робиш зі мною? Або якщо він такий страшний – чому ти весь час про нього згадуєш?

сравниватьПомилка № 6: Виказувати розчарування

Так, найчастіше, щоб відчути оргазм із новим партнером, жінці потрібно кілька місяців. Коли партнери не знають один одного, їм важко дати один одному те, що вони хочуть. Тому не варто будувати щодо першого сексу райдужних ілюзій. Але й показувати партнеру своє розчарування теж не слід – він може записати ваш секс у список невдач, а невдачі ми повторювати не прагнемо. Краще потім поговорити з партнером, щоб можна було поліпшити ваш секс (хоча перші три рази – не показник абсолютно, не варто накидатися на чоловіка одразу з порадами та побажаннями).

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено