Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 ознак того, що він ось-ось зробить тобі пропозицію

9 ознак того, що він ось-ось зробить тобі пропозицію

Деякі без жодних романтичних проблем кажуть: «Слухай, а не одружитися нам?» Інші беруть тебе за руку і ведуть в РАГС, і коли ти здивовано зупиняєшся перед входом, запитують: «А що, ти хіба проти?» Тоді ти ні за що не вгадаєш його намірів заздалегідь. Але якщо майбутній наречений вирішив підготуватися як слід і організувати  пропозицію, що запам’ятається надовго, то чимось він може себе видати.

Ти й сама це розумієш, але ми все-таки попередимо: не бери жоден із цих пунктів за 100% гарантію того, що дійсно незабаром почуєш від коханого заповітне питання. Ми не хочемо тебе дарма обнадіювати або лякати, або, гірше того, щоб ти почала шити весільне вбрання, а потім виявиться, що у його поведінки були зовсім інші причини … Але обміркувати свою відповідь на випадок, якщо твій чоловік дійсно готується просити твоєї руки і серця, варто.

1. Він почав вести себе вкрай підозріло, і при цьому ти впевнена, що він із тих, кому можна довіряти. Якщо він не може сказати, де був, ховає свій телефон і явно щось приховує, частіше це відбувається з двох причин: хлопець або зраджує, або готує сюрприз.

2. Він раптом став дуже економним. Мабуть, на щось збирає. Може, на гарнітуру віртуальної реальності або річний абонемент в крутий спортзал. А, може, на весілля.

3. Його друзі вже одружені або планують одружитися. Звичайно, це не означає, що якщо всі стрибнуть із даху, він теж стрибне. Але якщо всі навколо нього вже пов’язані узами шлюбу, це може стати для нього поштовхом.

друзья женаты4. Твої батьки починають вести себе так, немов їм неймовірно хочеться поділитися з тобою якоюсь надзвичайною новиною, але поки не можна. Може, він старомодним чином вирішив спершу просити у них твоєї руки, і вони вже в курсі.

5. Твоя шкатулка з коштовностями стоїть не так, як раніше, але нічого не зникло. Можливо, він вимірював твоє улюблене кільце, щоб дізнатися розмір. Правда, не всі кільця служать обіцянкою вічної любові. Бувають же й просто кільця. Хоча дарувати дівчині кільце як звичайну прикрасу, не збираючись робити пропозиції, – це жорстоко або нерозумно.

6. Ти помітила, що він телефонує або переписується з кимось із твоїх друзів і родичів, з якими зазвичай не спілкується. Можливо, він хоче зробити пропозицію в незвичайній обстановці, і вони замішані в підготовці.

смс пишет7. Ти знайшла кільце. А тому що не треба ритися в його речах. Зіпсувала сюрприз.

8. Він запросив тебе на нехарактерно романтичну для нього вечерю. А у тебе не намічається дня народження та інших знаменних дат. Або він раптом починає робити щось божевільне: наприклад, ти бачиш його за своїм вікном на сходах пожежної машини, а його друг стоїть напоготові з відеокамерою.

9. Він причепурився без видимої причини. Можливо, вирішив почати нове життя і відтепер так виглядатиме завжди. Або йде з дня народження улюбленої тітоньки, на яке забув тебе запросити. Або у нього вся решта одягу в пранні. Ну, або все-таки мне пальцями коробочку з кільцем в кишені.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено