Підписуйтесь на оновлення у FB або VKТехніки НЛП, які допомагають знайти любов

Техніки НЛП, які допомагають знайти любов

НЛП-техніки для кохання – легкий і надійний спосіб наповнити своє життя яскравими знайомствами, міцними стосунками і щастям. Ми вирішили розповісти про три техніки, які ти зможеш виконувати у своєму житті. І одразу побачиш, як твоє життя починає змінюватися на краще! Ми вже програмуємо себе, а ти?

Багато пишуть, що НЛП – це психологія маніпулювання людьми, а чоловіками – тим більше! Але такий підхід в корені неправильний: в першу чергу, за допомогою НЛП можна налаштувати себе на позитивну хвилю, після чого позитивні зміни не змусять себе чекати!

Правила залучення любові

Якщо ви самотні, то свій «запит у Всесвіт» краще завжди робити максимально загальним. Не вказуйте ім’я людини, яка зараз вам подобається: цілком можливо, що у неї зовсім інші бажання! Говоріть так: «Я щаслива з коханим і люблячим мене чоловіком». Після свого запиту спробуйте закрити очі і уявити собі, як ви себе почуваєте, як ви виглядаєте і що бачите в стані закоханості. Викликайте в собі ці почуття як можна яскравіше! Ведіть себе саме так, як веде себе закоханий чоловік. Це стан закоханості може притягнути до вас люблячого партнера. Зовсім просто, так?

Техніка № 1: Ідеальне побачення

Чоловіки і жінки однаково нервують перед першим побаченням – і це чудово! Правда, надмірні переживання можуть збити з пантелику і не дадуть розслабитися. Тоді чекати чудес не доводиться: на побаченні будуть не дві людини, а маленькі грудочки негативу, які кожну секунду бояться схибити.

иделаьное сивданиеЩоб уникнути цього, заздалегідь настроюйся на позитивні емоції. Зрештою, побачення – це приємне проведення часу, а не обов’язок одружитися і терміново народжувати дітей. Розважайся! Спробуй уявити, яким воно буде – твоє ідеальне побачення? Що ти відчуваєш? Як він дивиться на тебе? Про що ви розмовляєте? Створи свою картину вдалого вечора. Ось побачиш, ти так наповнишся приємним очікуванням, що побачення пройде чудово.

Техніка № 2: Завжди говори «так»

Звичайно, це жартівлива назва, але правило трьох «так» дійсно існує! Психологи давно виявили, що людина, яка відповіла на три питання поспіль впевненою згодою, зробить це і в четвертий раз! Ця техніка допоможе тобі досягти бажаного ефекту від симпатичного чоловіка, якщо його потрібно трохи … підштовхнути до дій.

Техніка № 3: «Обеззброєння»

Техніку «Обеззброєння» описала в своїй книзі «НЛП для щасливого кохання» Вікторія Ісаєва. Її секрет полягає у випередженні дій коханої людини. За допомогою цієї техніки можна уникнути розставання або сварки.

разговариваютПередчуваєш, що твій чоловік хоче сказати тобі неприємну звістку? Випереди його. Скажи: «Коханий, я розумію, що наші стосунки не ідеальні, але я хотіла б виправити ситуацію разом із тобою!» Звичайно, він уже не захоче говорити тобі про погане, а ви обговорите проблему і разом знайдете компроміс. Ця методика дійсно відрізняється від інших, адже вона спрямована на поліпшення вже існуючих стосунків.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено