Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 способів розпізнати поганого хлопця

9 способів розпізнати поганого хлопця

Буває, дивишся на чоловіка – і одразу зрозуміло: добра від нього не чекай. Його слова, вчинки – все говорить про те, що від такої «лапочки» варто триматися подалі. Куди складніше розкусити того, хто носить маску «хорошого хлопця». Але час від часу з-під неї визирає його справжнє обличчя. Ось що повинно тебе насторожити:

1. Коли ти радісно розповідаєш йому, що замовник у захваті від твоєї роботи і надіслав лист із подякою, ти чекаєш, що він буде радіти за тебе. А він у відповідь: «Мабуть, цей тип запав на тебе». Звичайно, іноді це приємно – чути, що ти комусь подобаєшся. Але підтекст такої заяви – не з приємних. Можна подумати, що тебе ніхто не може похвалити за професіоналізм без думок про те, щоб затягнути в ліжко!

2. Він каже: «Так, я вчинив погано, але я розумію, що це погано». Він що, хотів показати, що ти зустрічаєшся зі зрілою особистістю, з людиною, яка працює над собою і усвідомлює свої недоліки? Насправді це звучить так: він заглянув в себе, виявив в душі купу гниючого сміття, знизав плечима і далі пішов.

3. Він розмірковує про розумних авторів та модні книги, які навіть не читав, а так – подивився відгуки в Інтернеті. Це людина, яка хоче здаватися крутою, але не готова і пальцем об палець для цього вдарити. Тому йому простіше брехати і думати, що у тебе не вистачить розуму його розкусити.

книги4. Коли ти помилилася, цитуючи рядок із пісні, він знущальним тоном перепитує: «Що? Як ти сказала, а ну повтори?» І поправить тебе, не приховуючи тріумфуючого почуття власної переваги. Такі люди люблять самостверджуватися за чужий рахунок. І дівчину, яка не надто впевнена в собі, можуть просто емоційно загнати під плінтус.

5. Своїм друзям він просто представляє тебе як свою дівчину і нічого не розповідає про тебе. Наприклад, про те, ким ти працюєш, у чому талановита, чого досягла – і взагалі всіх тих речей, якими ти пишаєшся. Може, ти – тричі Олімпійська чемпіонка, заслужена доярка області або номінант на Букерівську премію, для них ти залишишся «тієї руденької, яка приходила з Васею». І навіть якщо ти просто мила, скромна дівчина без медалей на грудях – як же їм зав’язати з тобою розмову, якщо вони нічого про тебе не знають, а він не дав їм ніяких зачіпок?

6. Він посилає тобі повідомлення сексуального спрямування і інтимні фотографії в середині дня, коли ти на роботі або в громадському місці і зовсім не хочеш, щоб хтось побачив це через плече, та й взагалі зайнята іншими справами. Це все може бути круто, та спершу він міг би закинути пробну кулю і з’ясувати: чи зручно тобі вести таку переписку прямо зараз?

смс7. У нього зовсім немає друзів серед жінок, тому що вони, напевно, усі розбіглися, як тільки зрозуміли, хто він такий. Це серйозний дзвіночок, якщо інші жінки не бажають із ним спілкуватися.

8. Він порівнює себе з твоїми попередніми хлопцями. Наприклад, робить тобі масаж і раптом видає: «А Міша твій так, напевно, не вмів, так?» Точно, Міша не вмів так раптово зіпсувати настрій – адже до цього ти так насолоджувалася масажем.

9. Він сказав щось брутальне про когось із твоїх друзів. Якщо ніхто з них не погрожував вбити тебе і розправитися з усією твоєю сім’єю або щось в цьому дусі, він не повинен погано відгукуватися про людей, які займають важливе місце в твоєму житті, з якими ти знайома довше, ніж із ним, і які залишаться поруч, коли з цим хлопцем ти вже остаточно розійдешься.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено