Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк зробити вдалим секс із новим партнером

Як зробити вдалим секс із новим партнером

Якщо між вами така хімія, що коли ви цілуєтеся, одяг на обох починає диміти від пристрасті – здавалося б, чудовий секс вам гарантований? На жаль, це ще не показник. Ось кілька простих підказок, які допоможуть нічого не зіпсувати і з першої ночі зробити вашу близькість чарівною.

1. Не варто бігти попереду паровоза

Звичайно, ви обидва такі збуджені, що вам не терпиться приступити до основної страви (а інакше ви б і не починали, так?). Але вчені-сексологи дуже-дуже не рекомендують в перший раз з новим коханим пропустити або зім’яти прелюдію. Не упускайте свій шанс дізнатися, як працюють тіла один одного, на які пестощі вони найохочіше відгукуються. Тоді ви з самого початку зможете зробити секс вдалим і зрозуміти, що підходить саме вашому партнерові.

Не поспішайте, просувайтеся до власне статевого акту поступово. Цілуйтеся, пестіть, тріть один про одного через одяг, знову цілуйтеся … Пристрасний петтінг ще нікому не заважав підкинути дров у багаття бажання.

Beautiful young couple in the bedroom2. Не треба замовчувати незручні моменти

Звичайно, ми всі хочемо здаватися богами і богинями сексу, тому якщо в ліжку відбувається щось недоладне, нам інстинктивно простіше промовчати і зробити вигляд, ніби нічого не сталося. Насправді все пройде куди більш гладко, якщо чинити навпаки.

Коли ти з кимось новим (особливо якщо ви один одному небайдужі) – ви обидва напружені, тому що переживаєте, чи сподобається партнеру ваше тіло і ваші дії.

Ці переживання можуть зробити будь-якого з нас досить незграбними. Щоб не вбити цієї незграбністю любовний настрій, потрібно якось на неї відреагувати.

Наприклад, ви жартували і сміялися, і тут він спіткнувся об щось, або ніяк не може розстебнути твій ліфчик. Не сиди мовчки і не чекай, коли він впорається, поки він червоніє як школяр і з кожною секундою все сильніше відчуває себе ідіотом. Краще посміхнися і скажи: «Дай-но я спробую. Він у мене з секретом, щоб ніхто не здогадався. Дивись, показую тільки тобі».

Або ви так кипіли від пристрасті, що зіткнулися лобами. Щоб не порушити атмосферу, перемкни увагу на забите місце і пристрасно покрий його поцілунками.

3. Скажи що-небудь приємне

Те, що вважається чоловічим сексуальним егоїзмом, на перевірку часто виявляється невмінням і сором’язливістю: «Що робити – не знаю, а запитати соромлюся». Більшості чоловіків все-таки важливо знати, що його партнерці з ним добре. Якщо він бачить, як ти збуджена – це заводить його самого.

А оскільки ти для нього – нова людина в ліжку, він ще не знає, як ти реагуєш, коли тобі і справді добре. Все-таки всі ми дуже різні, і при одних і тих же відчуттях одна буде театрально стогнати на всю п’ятиповерхівку, друга – тихенько закотить очі і буде насолоджуватися мовчки. Тому дуже важливо говорити йому про свої приємні відчуття.

новыйАле пам’ятай: хвали його тільки тоді, коли він дійсно робить щось приємне, тому що він все це запам’ятає і візьме на озброєння.

Як саме ти будеш робити йому комплімент – залежить від тебе. Наприклад, якщо він вправний в оральних пестощах, ти можеш просто сказати: «М-м-м, як добре», а можеш уточнити: «Боже, у тебе золотий язичок». Головне – озвуч, що тобі це припало до вподоби. Його це і збуджує, і вчить тому, як тебе догодити.

4. Утримайтеся для початку від божевільних акробатичних етюдів

Можливо, тобі хочеться одразу вразити його уяву своїми неймовірними вміннями, навичками і секс-прийомчиками. Обов’язково зроби це – але не в перший раз.

У першу ніч із новим партнером краще не експериментувати зі складними позиціями або хитрощами тантри. Ви ще не знаєте особливостей і можливостей один одного, не вивчили манеру рухатися і ступінь гнучкості або витривалості, а тому тебе може спіткати велике розчарування, коли виявиться, що весь твій чудовий арсенал просто не діє на цього чоловіка. А ще ти ризикуєш захопитися, демонструючи, як ти вмієш робити, і втратиш зв’язок із реальністю, замість того, щоб як слід насолоджуватися тим, що між вами відбувається.

Для початку обмежтеся позиціями, які добре знайомі кожному, приносять задоволення і не вимагають виняткових гімнастичних здібностей. Пізніше, коли захочеться додати трохи перчинки, тоді і настане час викладати козирі.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено