Підписуйтесь на оновлення у FB або VKОзнаки того, що він не хоче серйозних стосунків

Ознаки того, що він не хоче серйозних стосунків

Одружити на собі затятого холостяка – це спорт із фальшивим призом. Ризикована справа, яка вимагає море часу, сліз і розчарувань. Зрідка зробити це вдається. Але удачею це назвати складно – адже він одразу попереджав, що чоловік із нього ніякий. Як визначити, на кого не варто витрачати сили, якщо ти налаштована на створення сім’ї?

1. Він ніколи не згадує своїх колишніх дівчат. Якщо тільки ви не школярі, і він – не з закінчених ботанів, напевно у нього хтось був, і не раз. Звичайно, це поганий тон – весь час теревенити про своїх колишніх, але взагалі не згадувати про минулі стосунки – це підозріло. Створюється враження, що всі його захоплення були швидкоплинними.

2. Він заявляє, що взаємини – не для нього: «Я – самотній вовк», «Герой повинен бути один». Це незаперечна ознака людини, яка не бажає брати на себе відповідальність за партнерку, за сім’ю. І його спосіб м’яко тебе осадити, щоб ти не чекала від нього більшого.

3. Він багато подорожує … може, занадто багато. Цей хлопець веде спосіб життя, який завадив би йому завести постійні стосунки. Можливо, він завзятий турист (спелеолог, альпініст), або у нього робота в вічних роз’їздах, і він не хоче, щоб тобі постійно доводилося його чекати. І він радий, що у нього є така залізна відмовка.

путешествует4. Він завжди знаходить «вагомі» причини уникнути всього, що виходить за рамки типового «романтичного побачення». Сходити в кіно, повечеряти, зайнятися коханням – чому б і ні? Але прохання допомогти зібрати нову шафу або запрошення на сімейне торжество будуть відхилені.

5. У нього навіть немає особливо близьких друзів – або ти нічого не знаєш про них. Або він мало розповідає про себе, або дійсно не вміє (або не хоче) заводити тісні стосунки будь-якого роду. Будь він персонажем фільму – і в кінці могло б з’ясуватися, що у нього є якась хвилююча таємниця, якою він не хоче ділитися ні з ким, окрім своєї справжньої любові. І коли його суджена прорветься крізь емоційні стіни, які він так ретельно зводив, він розкриє їй свою душу. У житті це виявляється банальним страхом перед зобов’язаннями.

6. Він уникає всього, що нагадує перехід на новий рівень. Не хоче знайомитися з твоїми батьками або друзями – ніяких «оглядин»! Ніколи не залишить у твоїй ванній свою зубну щітку. Будь-яка дія, яку можна прийняти за прогрес у стосунках, його лякає, тому що в його сприйнятті у вас ніякі не «стосунки».

25ddc0f8c9d3e22e03d3076f98d83cb27. Він намагається не залишатися на ніч. А якщо залишився – намагається втекти рано вранці перш, ніж ти встигаєш запропонувати разом поснідати і запитати, чим ви займетеся далі. Якщо ти просиш залишитися, він бурмоче виправдання: у нього рано-вранці справи, або він може нормально виспатися тільки вдома.

8. Він запросто пропадає на кілька днів. Не дзвонить, не пише, а потім з’являється, як ні в чому не бувало. Чим більше взаємини починають здаватися серйозними і до чогось зобов’язують, тим частіше це відбувається.

9. Він не кличе тебе з собою на весілля і дні народження. Він побіжно згадує, що збирається кудись, і ти чекаєш запрошення – але він вирушає туди один. Ну й добре – невже тобі правда хотілося піти на чуже весілля, де ти нікого не знаєш, крім хлопця, який наполегливо вдає, що ти йому – ніхто?

10. Коли ти говориш, що чекаєш від вашого союзу чогось більшого, він або висміює тебе, як мрійницю і жертву старомодних стереотипів (адже «добру справу шлюбом не назвуть»), або нагадує, що попереджав: сім’я і все таке – не для нього. Якщо ти сподіваєшся і чекаєш, що він раптом передумає – даремно втрачаєш час.

1213_1811. Він любить тільки секс, а всі інші складові стосунків для нього – прикрі додатки до плотських задоволень. Насправді він хоче того, що на заході називають «дружбою з бенефітами» – тобто з користю, а саме – з постіллю. Він просто повинен чесно в цьому зізнатися. Все впирається ось у що: якщо він чекає від зустрічей, які ні до чого не зобов’язують, обопільного задоволення, а ти сподіваєшся вийти за нього заміж – жоден із вас не отримає того, чого він хоче.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено