Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк розшифрувати його поведінку на першому побаченні

Як розшифрувати його поведінку на першому побаченні

Ти приходиш додому після першої романтичної зустрічі з чоловіком, який, можливо, стане твоєю долею. А, може, ти ніколи його більше не побачиш. І починаєш гадати … Перше чи друге? Доля, або так, попили кави і розбіглися? Що б могли означати його вчинки? Подобаєшся ти йому чи ні?

Звичайно, ти не можеш знати всіх його прихованих мотивів. Але існують певні закономірності, ті самі правила, з яких бувають і винятки. Ось вони:

1. Що він зробив: говорив головним чином про свою роботу.

Що це означає: він явно любить свою роботу і присвячує їй всього себе. Можливо, у нього не залишається часу і сил на дружбу, сім’ю і особисте життя, і ти для нього завжди будеш в кращому випадку на другому місці після кар’єри.

2. Що він зробив: кілька разів подивився на екран свого телефону.

Що це означає: його вибачає тільки одне – якщо він дуже зайнята людина, яка все-таки змогла виділити час для зустрічі з тобою (або просто чекає важливого повідомлення – наприклад, про результати співбесіди або серйозної угоди). Інакше це просто грубо.

телефон3. Що він зробив: взагалі телефон не виймав.

Що це означає: хоча існує невелика ймовірність, що у нього немає друзів і рідних, або його телефон впав із хмарочоса, простіше припустити, що він його відключив. Як вихована людина, або як той, кому ти дуже подобаєшся і хто не хоче, щоб вам заважали.

4. Що він зробив: згадав у розмові свою колишню дівчину або дружину.

Що це означає: все залежить від того, як він про неї говорив. Якщо в стилі: «Вона просто відьма божевільна, жити з нею – справжнісіньке пекло», – значить, він ще подумки в тих стосунках і не до кінця заспокоївся. До того ж у нього, ймовірно, проблеми з самоконтролем, і він погано вміє придушувати спалахи люті. Якщо він грубий в своїх спогадах про жінку, яку колись любив – врахуй, він буде грубий і з тобою, коли закоханість поступиться місцем звичкою.

Але якщо це була розмова з серії: «Ми з нею розлучилися, тому що я був не готовий до серйозних зобов’язань, а тепер я відчуваю, що дозрів», – то це відмінний знак того, що він готовий ділитися з тобою своїм романтичним минулим, тому що воно безпосередньо пов’язане з вашим романтичним майбутнім. І це добре.

5. Що він зробив: обійняв тебе на прощання, замість того, щоб поцілувати.

Що це означає: важко сказати точно. Або він занадто сором’язливий, щоб цілуватися після першого побачення. Або не відчув сильного романтичного тяжіння. Це стане зрозуміло після нових зустрічей, якщо вони відбудуться.

обнял6. Що він зробив: доторкнувся до тебе.

Що це означає: якщо він торкнувся твоєї спини / плеча, це жест захисника. Торкнувся кисті руки – хотів утримати твою увагу. Це непогано, тому що не відноситься до розряду нескромних дотиків і в той же час показує його інтерес до тебе.

Якщо ж він одразу почав розпускати руки і намагатися прилаштувати їх нижче талії – зрозуміло, що йому потрібна не любов до труни, а подружка на ніч.

7. Що він зробив: замовив їжу або напої за тебе, не запитавши твоєї думки.

Що це означає: якщо він знав, що ти любиш, і потрапив в точку (наприклад, ви давно знайомі і лише тепер вирішили перейти до романтичних стосунків; або ти писала про улюблені страви на сайті знайомств), це може виявитися спробою продемонструвати, який він уважний.
Якщо це не так, то існує 5-відсотковий шанс того, що йому дуже хотілося здивувати і порадувати тебе якоюсь дивовижною стравою, яку ти неодмінно оціниш.

Решта 95% – за те, що він мерзотник, який прагне тебе контролювати, і якого не хвилює, чого ти хочеш. Нові зустрічі покажуть, де правда.

в кафе8. Що він зробив: заплатив в кафе тільки за себе.

Що це означає:

а) ти йому не сподобалася, і він вирішив: чого дарма гроші витрачати;

б) ти йому сподобалася, але він жадібний до непристойності;

в) ти здалася йому сучасною, самодостатньою і впевненою в собі феміністкою західного зразка, яка образиться, якщо заплатити за неї.

9. Що він зробив: заїхав за тобою на машині і сам відвіз тебе до місця побачення.

Що це означає: дуже мило і романтично. Або він хотів показати, що готовий заради тебе хоч пів-планети проїхати, або він просто добрий і ввічливий чоловік.

на машине10. Що він зробив: не заїжджав за тобою, просто домовився про місце зустрічі.

Що це означає: подумав, що заїжджати за дівчиною – досить старомодно, і ти вирішиш, що він дивний. Або у нього немає машини. Або йому було лінь. Загалом, нічого це не означає.

11. Що він зробив: задав тобі купу питань, а сам про себе розповів не так вже й багато.

Що це означає: можливо, він приховує щось зловісне, і потім виявиться, що він – шпигун, маніяк, прибулець або банальний квартирний злодій. Але, швидше за все, він просто зацікавлений в тобі і хотів дізнатися побільше про твоє життя. І якщо ти все ще турбуєшся про те, що мало встигла дізнатися про нього, – у тебе будуть всі шанси зробити це на другому побаченні.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено