Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 корисних речей, яким навчила нас мама

10 корисних речей, яким навчила нас мама

Іноді здається, що жінка на інтуїтивному рівні здатна поглянути на будь-який продукт і зрозуміти, як його готувати, або що дар складати сорочки так, щоб вони не м’ялися, у нас від природи. Але якщо поритися в пам’яті, то можна згадати, як ще в дитинстві ти засвоїла цю науку, спостерігаючи за мамою (або тією, що її замінила). Ось кілька корисних жіночих навичок, за які твій – справжній або майбутній – чоловік повинен бути вдячним своїй тещі.

1. Читати туманні рецепти на упаковці. Що значить «кімнатної температури», якщо температура в кімнаті може бути такою, що свіжа заварка за п’ять хвилин перетворюється на чай ​​з льодом, а може наближатися до тропічної? Але ти ж знаєш, що вони мали на увазі.

2. Розуміти, коли курча в духовці перестало бути сирим і не встигло стати горілим. Словом, коли воно доходить до потрібної кондиції.

3. Розшифровувати ієрогліфи на бирках одягу, щоб не перетворити її на ганчірки після першого ж прання / прасування.

бирка4. Стелити постільну білизну, не заблукавши в підодіяльнику.

5. Розбиратися в чоловіках і дізнаватися запеклих негідників під маскою милих і ввічливий хлопців.

6. Починати піклуватися про власну шкіру задовго до того, як вона почне натякати на це сама. Колись ти, можливо, і відмовлялася від сонцезахисного крему, адже тобі хотілося бути засмаглою, як негреня. З кожним роком ти все більше вдячна мамі за науку. Та й інші навички догляду за собою нікому не завадили, правда?

заботиться о коже7. Одягатися по погоді і носити в сумці светр на випадок, якщо до вечора похолодає. Нехай в шкільні роки було прикро, коли тебе в останній момент змушували бігти і міняти міні-спідницю на штани з начосом, зате тепер однією проблемою зі здоров’ям менше.

8. Робити сто справ одночасно. Коли однією рукою пишеш п’яту статтю поспіль, другою – готуєш вечерю, а заодно оплачуєш рахунки, миєш посуд, переш і прибираєш за котами, залишається тільки згадати, як мама працювала, вчилася, вела домашнє господарство і виховувала дитину, яка вічно хворіла – і все перестає здаватися таким вже неможливим.

по хозяйству9. Відчистити що завгодно від чого завгодно: наприклад, врятувати каструлю, в якій згорів суп, прокип’ятивши її з содою.

10. Що не менш важливо: спохвачуватися, якщо звалила на себе занадто багато завдань, заспокоїтися, розслабитися і переставити пріоритети в своєму списку справ. Це вміння приходить не одразу, після багатьох спроб і помилок, але з часом ти зрозумієш, що вчасно відпочити просто необхідно, щоб знову з’явилися сили рухатися далі.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено