Підписуйтесь на оновлення у FB або VKСекрети сексу з партнером, у якого занадто великий пеніс

Секрети сексу з партнером, у якого занадто великий пеніс

«Не цінуєш ти свого щастя», – мрійливо скажуть одні. «Так, я тебе розумію, це боляче», – співчутливо кивнуть інші. Всі ми такі різні, і мало того, що нам доводиться притиратися до своїх половинок за характером, так ще й фізичні параметри можуть не збігтися.

Часом доводиться чути дівочі скарги: мовляв, у їх чоловіків член такого значного розміру, що вони відчувають біль під час сексу. Ні, це нікуди не годиться. Зараз розповімо, як бути.

1. Із таким скарбом вам знадобиться більш довга прелюдія, ніж зазвичай.

Не поспішайте. Ти повинна бути добре збуджена, щоб прийняти його без проблем.

Нехай твій чоловік приділить більше уваги всім твоїм чутливих точках за допомогою язика і пальців, і лише коли ти будеш готова, приступає до проникнення.

2. Але перед цим не забудьте використати лубрикант,

якщо твоєї власної змазки виявиться недостатньо.

3. У страху очі великі.

Ти і так хвилюєшся, якщо ваші інтимні стосунки тільки-тільки починаються, а тут тебе ще й вражають небачені раніше довжина і / або об’єм.

artleo.com-13951Якщо ти чекаєш, що тобі буде боляче або дискомфортно, все твої м’язи, включаючи вагінальні, напружуються – і замість казкової насолоди ти отримуєш рівно те, чого боялася. Точно так же, як і при дефлорації.

Постарайся розслабитися. Твій хлопець може допомогти тобі, почавши з масажу – так ти поступово звикнеш до тілесного контакту з ним.

4. Якщо ти відчувала неприємні і навіть болючі відчуття і з тими партнерами, у яких були більш стандартні розміри, а тепер все стало ще гірше – обов’язково відвідай гінеколога.

Причиною болю може бути наявність кіст, спайок або інфекцій. Якщо усунути першопричину – на зміну болю прийде насолода.

5. Обирайте позицію, яка дозволяє тобі контролювати глибину і швидкість проникнення.

Як ми вже писали раніше, «жінка зверху» – ідеальна з цієї точки зору позиція, яка дозволить йому проникнути глибше тільки тоді, коли ти будеш готова.

сверхуУ місіонерській позиції пам’ятай, що чим вище піднятий твій таз, тим глибше проникнення, тому не поспішай закидати ноги йому на плечі і підкладати під попу подушку. До того ж чим ширше розставлені твої ноги, тим коротша піхву, тому витягни їх і стули стегна. Тоді він не зможе зануритися в тебе занадто глибоко, зате зможе при кожному русі тертися об твій клітор, і ви отримаєте додатковий бонус.

Ще одна хитрість: роби кругові рухи тазом назустріч йому, а не вперед-назад, як зазвичай.

Можеш частково притримувати, частково – погладжувати основу його члена, щоб у хлопця не виникало почуття незадоволеності через те, що він увійшов не до кінця.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено