Підписуйтесь на оновлення у FB або VKДе познайомитися з чоловіком: поради

Де познайомитися з чоловіком: поради

Мені часто доводиться чути: ну ось де познайомитися? На роботі і серед друзів всі вже одружені, на курорті – це ненадовго, на вулиці непристойно, а в Інтернеті одні маніяки. Насправді ніколи не вгадаєш, як і де зустрінеш «героя свого роману».

Прямо біля будинку

Ви знаєте своїх сусідів? Вітається з привітною посмішкою або пробігаєте мимо, не дивлячись? Це раніше всі жили однією великою родиною, а зараз ми ледве знаємо сусідів в обличчя. Одного разу в ліфті я розговорилася з чоловіком, що знімає квартиру наді мною. Романа не було, але ми до сих пір іноді спілкуємося – він виявився дуже цікавим і приємним співрозмовником. До того ж таке знайомство може стати в нагоді, якщо знадобиться невелика допомога по господарству – цвях забити або машину «прикурити».

У пробці

В автомобільній пробці задумливо дивитеся удалину? Замість цього краще посміхніться водієві сусідньої машини. Соромитеся? А що ви втрачаєте?! У найгіршому випадку він просто не зверне уваги. Але швидше за ви піднімете настрій і собі, і йому.

в пробкеНа тренуванні або пробіжці

У фітнес-клубі вам здається, що всі зайняті тільки собою і гантельками? Якщо ви займаєтеся силовими тренуваннями, можна попросити вподобаного чоловіка підстрахувати вас під час підходу, – гідний привід зав’язати знайомство. Ходите на групові заняття, а там, як правило, чоловіків майже не буває? Відправляйтеся в загальну сауну, там людям нема чого робити – можна зав’язати світську бесіду, тим більше у вас є вже як мінімум одна спільна тема – клуб, де ви займаєтеся. Заодно одразу видно, хто в якій формі, – дуже зручно!
в спорзалеУ черзі в супермаркеті

Ну, а чим вам ще займатися ці нескінченні 15 хвилин? Знову ж одразу видно, на сім’ю чоловік закуповується або холостяк. А якщо самотній, то готує або харчується напівфабрикатами.

В Інтернеті!
У наше століття сучасних технологій чому б не знайомитися в Інтернеті. Якщо вам із якихось причин неприємні сайти знайомств (хоча особисто я знаю кілька подружніх пар, які познайомилися саме там), існують ще різні тематичні портали. Наприклад, автомобільні клуби, форум вашого району або житлового комплексу, спортивні форуми – на будь-який смак, обирайте за своїми інтересами.

Список можна продовжувати до нескінченності. Спіймали погляд симпатичного перехожого – то не будьте букою, посміхніться йому! Якщо ваша симпатія взаємна, далі він сам до вас підійде. Як у дитячій пісеньці: «Поділися усмішкою своєю …»

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено