Підписуйтесь на оновлення у FB або VK12 ознак того, що він із тобою не фліртує

12 ознак того, що він із тобою не фліртує

Побачивши тебе, його обличчя розквітає в усмішці, він радісно кидається тобі назустріч, обіймає, підхоплює важку сумку, і ви йдете по весняній алеї, жваво щось обговорюючи … А потім ти думаєш: любить – не любить, поцілує або буде сильно здивований, якщо це спробуєш зробити ти. Тому що іноді відрізнити закоханого хлопця від просто привітного так складно! Але можна. І ось як це зробити.

1. Він уникає розмови, як тільки мова заходить про щось двозначне. Ви ведете глибокі, змістовні бесіди, але варто згадати щось, пов’язане з сексом – і він змінює тему.

2. Якщо він притримує для тебе двері і подає тобі пальто – це можна розуміти як завгодно. Може, він закоханий в тебе, а можливо, у нього просто хороші манери.

3. Він не втрачає можливості доторкнутися до тебе – і поводиться точно так само з усіма іншими. Поклав руку на твоє плече? Поправляє пасмо волосся, що впало тобі на лоб? Ти починаєш думати, що він шалено в тебе закоханий, а потім помічаєш, що він просто з тих людей, хто всіх обіймає, смикає за ґудзики, цілує при зустрічі і т. д.

флиртует4. Твоя бабуся назвала б його «хорошим хлопчиком». Напевно, він і справді просто хороший хлопчик. Хороші хлопчики добре поводяться з усіма, а не тільки з жінками, на яких запали.

5. Він відповідає на повідомлення одразу. Якщо він був би закоханий, то намагався б цього не показати і витримував паузу в декілька хвилин (ну добре, можливо, він настільки без розуму від тебе, що йому плювати на всі ці ігри. І тому він пише одразу ж, як отримав повідомлення).

6. Він робить тобі ті ж компліменти, що й своїй сестрі. Приклад: «Добре виглядаєш» – це не флірт. «У тебе гарні очі» – вже схоже на загравання. «У тебе розкішний зад» – хм, перебір.

комплиент

7. Ти на 100 відсотків впевнена, що він з тобою заграє … Поки не побачиш його з іншою жінкою. І ти розумієш, що у нього просто така манера спілкування. Це ще не означає, що він до тебе байдужий. Просто це важко визначити. З іншого боку, чи захочеться тобі зустрічатися з хлопцем, який фліртує з кожною?

8. Він – іноземець. Тоді твої шанси 50 на 50: або він з тобою фліртує, або ні. Вся справа в труднощах перекладу і різниці культурних норм: грубо кажучи, в одній країні пристрасний поцілунок при зустрічі – це просте «привіт», в іншій чмокнув в щічку – все, зобов’язаний одружитися.

9. Ти намагалася його поцілувати, а він ухилився. Звичайно, все ще залишається шанс, що він якийсь там мормон і чекає з першим поцілунком до весілля.

поцеловать10. Він не залишає тобі своїх контактів і не цікавиться твоїми. Якщо він не робить спроби взяти у тебе номер телефону і більш того – відмовляється залишити свій, значить, це була просто світська бесіда, яка ні до чого не зобов’язує.

11. Він намагається звести тебе з одним зі своїх друзів. Не так люди чинять із тими, в кого закохані.

12. Він ніколи не пише і не дзвонить тобі сам. Може довго базікати з тобою, якщо ти подзвониш, або відповідати на твої повідомлення, але ніколи не ініціює контакт. Або цей хлопець уміє спілкуватися з людьми гірше за всіх на світі, або просто намагається вести себе спокійно.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено