Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 вчинків, які не є доказами його кохання

5 вчинків, які не є доказами його кохання

Якщо твій милий до сих пір так і не вимовив заповітне «Я люблю тебе», ти будеш шукати докази його любові у вчинках. І ось тут потрібно бути обережною. Тому що те, що тобі здається доказом, насправді ним не є.

Подарунки

Важливо розуміти, що подарунки самі по собі не є доказом почуттів, і при цьому абсолютно не важливо, які це подарунки. Навіть якщо вони дуже дорогі. Якщо чоловік запрошує тебе відпочити пару тижнів на модному курорті за його рахунок – це зовсім не означає, що він тебе любить. Це означає, що він може собі це дозволити. Якщо ти точно знаєш, що чоловік не надто забезпечений, але раптом він підносить тобі дороге кільце – це не означає, що він тебе любить. Це цілком може означати, що він позер і любитель пускати пил в очі. І, до речі, не факт, що потім він не зажадає подарунок назад. З деякими панянками таке траплялося, на жаль.

І, нарешті, якщо він просто балує тебе милими сюрпризами – це теж не обов’язково знак любові. Можливо, хлопчикові просто пощастило з батьками. Які його любили і балували, і тепер він діє так само – просто не уявляючи собі інший формат вираження почуттів. Але ці почуття – не обов’язково любов. Хоча, звичайно, в цьому випадку дуже високі шанси, що вони переростуть у любов.

Ревнощі

Ревнощі не мають ні найменшого відношення до любові, це потрібно розуміти. Жоден ревнивець насправді не любить жінку, яку ревнує. Він любить себе у стосунках із нею. Він любить відчуття влади, яке дають йому ревнощі. Він любить привертати до себе увагу і змушувати жінку підкорятися. Жодне з цих почуттів не схоже на любов, правильно? Тому краще як можна швидше розлучитися з ревнивим партнером. Тому що ревнощі мають властивість посилюватися і перетворюватися в патологію. Не доводь себе до ситуації, в якій тебе почнуть «ревнувати до кожного стовпа».

ревностьНасильство і контроль

«Б’є – значить любить» – приказка, яку слід заборонити. Насильство не може бути проявом любові, як ураганний вітер із градом не може бути проявом доброї погоди. Це поняття, що суперечать один одному. Але важливо розуміти, що ґвалтівники дуже рідко виявляють свою натуру одразу. Все починається з тотального контролю, замаскованого під чуйну турботу. Йому завжди потрібно знати, де ти, з ким і чим там займаєшся. Він попросить телефони і адреси твоїх подруг, батьків і найближчих родичів. Це ж так природно – раптом із тобою що-небудь трапиться? Він знатиме, кому повідомити. Або де тебе шукати. Життя – непередбачувана річ, правда? Потім він почне перевіряти, чим ти зайнята вдома. Що ти читаєш, на які сайти заходиш, що у тебе лежить в тумбочці. Рано чи пізно ця ситуація призведе до того, що він почне контролювати взагалі все твоє життя. Ти сама не помітиш, як контроль переросте в приниження.

Флірт із іншими

Якщо чоловік фліртує з іншою – це означає, що він боїться тебе втратити і хоче викликати ревнощі, щоб прив’язати тебе до себе. Тільки до любові це не має ні найменшого відношення. Взагалі. Це всього лише прояв його комплексів і бажання принизити тебе. Бажання змусити тебе бігти за ним з криком «Ваня, я ваша навіки!». Нічого страшного в цьому немає, але про любов, як ти розумієш, тут годі й казати.

флиртСекс

Навіть якщо ти відчуваєш, що секс із твоїм милим – найкращий у твоєму житті, не поспішай вважати чоловіка безнадійно закоханим. Секс – це просто секс. Може, для тебе особисто неприпустимі інтимні стосунки без кохання, але багато хто ставиться до цього питання простіше – і твій чоловік, можливо, в їх числі. Іноді банан – це просто банан, а секс – це просто секс. І то, як чоловік займається сексом, говорить тільки про його талант коханця, але не про почуття.

Проблема в тому, що саме в цій ситуації дуже складно зберігати ясний розум: хороший секс викликає потужний гормональний сплеск, і в цьому стані тверезо оцінювати що-небудь абсолютно неможливо. Тому просто завжди пам’ятай про те, що секс ще не дорівнює коханню.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено