Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 секретів позиції «жінка зверху»

5 секретів позиції «жінка зверху»

Одні амазонками народжуються, інші – стають. Якщо твій партнер хоче, щоб ти часом брала ініціативу на себе, а у тебе ніяких ідей з приводу того, що в цій позиції можна зробити хорошого – не страшно: ми підкажемо.

1. Чому ця позиція подобається чоловікам?

По-перше, він може милуватися твоїми спокусливими вигинами і пестити твої груди. По-друге, трохи відпочити, якщо втомився активно рухатися. І, по-третє, якщо він відчуває, що близький до фіналу, ця позиція допоможе йому продовжити задоволення.

2. У чому переваги «позиції наїзниці» для тебе?

Ця позиція дозволяє контролювати темп руху, кут і глибину проникнення, отож ти зможеш отримати той вид стимуляції, якого потребуєш.

3. Як це робити?

Нехай він ляже на спину, а ти осідлай його, опустивши коліна по обидві сторони від його стегон.

Інший варіант: ти можеш сісти над ним навпочіпки, спираючись долонями в матрац.

Дратуй його, поки він ще не увійшов в тебе, повільно проводячи пальцями від його грудей все нижче і нижче, почни гладити його член, поки той не затвердіє. Тоді, спираючись однією рукою об ліжко або його груди, другою рукою направляй його член біля основи і повільно опустися на нього.

Починай рухатися вгору і вниз, все швидше і швидше. Інший варіант: ти можеш лягти грудьми на його торс і неквапливо водити тазом по колу або з боку в бік. Але те, що віжки – в твоїх руках, не означає, що ти повинна робити всю роботу. Він може рухатися тобі назустріч або допомагати, підтягуючи тебе за стегна.i3345344. Як внести в цю позицію різноманітність?

Щоб посилити відчуття, поки ти скачеш на ньому, попроси партнера гладити твої груди, живіт і стимулювати клітор. Якщо тобі незатишно підніматися над ним, влаштувавшись «в сідлі», притягти його до себе за плечі, щоб ви обидва сиділи лицем до лиця, обхопивши один одного ногами. Почніть розгойдуватися вперед-назад. Так вам ще й цілуватися зручніше буде.

Ще одна варіація на тему цієї позиції, яка дозволить тобі отримати максимальну стимуляцію точки G: він лежить на спині, ти повертаєшся на 180 градусів, повернувшись обличчям до його ступенів, і злегка нахиляєшся вперед, продовжуючи рухи.

5. Техніка безпеки.

Май на увазі: коли ти зверху, будь готова до того, що його член може вискочити з тебе в будь-який момент. Просто введи його назад і продовжуй. Але уникай занадто сильних і швидких поштовхів: ти можеш зігнути, а при особливо невдалому збігу обставин – зламати його пеніс (хоч там і немає кісток – але є запалі тіла, які теж можливо пошкодити). Чи треба розповідати, що це дуже боляче і потребує негайної хірургічної допомоги?

Так що будь акуратною, уважною і ніжною наїзницею, щоб не нашкодити своїй «конячці».

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено