Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 вчинків, які видають жадібного чоловіка

9 вчинків, які видають жадібного чоловіка

Чоловіки взяли моду нити про те, як меркантильні жінки. Всі ми хижачки, охочі до чужих капіталів, захребетниці й паразитки. А йому потрібна не така. Йому потрібна та, що полюбить його душу, а не його гроші. Ти, наприклад. Ну-ну. Якщо тобі в вуха ллють щось подібне – будь певна: це не ти меркантильна, це він – жлоб. Тому що існують прояви чоловічої жадібності, які прощати ніяк не можна.

Він не бажає пригостити тебе чашкою кави

Давай розберемося. Скільки коштує чашка кави? Три копійки. Чашка кави – це три квитка на трамвай, два пакети молока або пачка презервативів. Це що – дорого? Ні. Таким чином, у нас виходить три варіанти. Перший: він жебрак. Зовсім. Але це навряд чи, тому що часи не ті: сьогодні навіть у п’ятикласника зазвичай є в кишені сума на пару чашок цієї самої кави. Другий: він шалено жадібний. Йому дійсно не під силу витратити цю мізерну суму. Це теж навряд чи – рідкісна патологія. І нарешті, третій, найпоширеніший варіант: він тебе перевіряє. Чашка кави – прямо альфа і омега жінконенависників. Це тест на «цинічну бабу», про яку вони пишуть у всіх статтях. Жени його одразу, не брудни руки.

Він пропонує розділити навпіл рахунок у ресторані

І каже тобі, що це – та сама рівноправність, за яку ми боролися. Казки баби Фіси це, а не рівноправність. Нас усіх – і тебе, і його – виховували інакше: кавалер запрошує панночку і пригощає, а панночка намагається обмежитися тією самою чашкою кави, щоб не поставити в незручне становище кавалера. Ми не можемо миттєво змінити парадигму, ці соціальні ігри нам зрозумілі, а якісь інші – поки не дуже. Втім, якщо хочеш дати йому шанс, запитай про дітей. Так, це дуже хороше запитання. Звучить так: «Як довго ти збираєшся перебувати у відпустці по догляду за дитиною?» Якщо витріщить очі і прошепотить щось про «жіноче призначення» – уточни ще раз, що він там бубонів про рівноправність. Цікаво, як цей жлоб буде викручуватися.

жадный в ресторанеВін ніколи не залишає чайових

Цей прояв жадібності не має ніякого відношення до тебе, але не звертати на таке увагу – собі дорожче. Чайові – це всього лише 10-15% від суми рахунку, нема про що говорити, якщо ви не прогуляли половину зарплати, звичайно. Що тут зекономиш? Нічого. Значить, справа не в економії, а в тому, що його душить жаба. Він же прекрасно знає, що чайові – солідна частина заробітку офіціантів.

Він приходить у гості з порожніми руками

Мова не йде про квіти і подарунки, йдеться про їжу та напої. Якщо ти запрошуєш чоловіка на вечерю, а він приходить без пляшки вина і коробки тістечок – нехай вдома «Доширак» лопає. Тому що ти витратила гроші і час на те, щоб його смачно нагодувати. Так, але ж він повинен пригощати тебе в ресторані, отож усе справедливо, так? Ні. Тому що в ресторан ви сходите пару раз, а вечеряти в тебе він буде постійно. Сама знаєш, що так воно і буде.

Або дарує подарунки не тобі, а собі

О, це чудові подарунки! «Люба, ось тобі п’ятилітрова пляшка «Джонні Уокера»! Ти рада? Ось і чудово, а то мені нема чого випити у тебе після роботи». Що тут скажеш? Спасибі, що не чоботи для риболовлі подарував. А міг би.

Він ділить витрати «по-чесному», а не навпіл

Якщо ти все-таки зв’язалася зі жлобом і ви вже живете разом – придивись до того, як він ділить ваші спільні витрати. Ви оплачуєте рахунки навпіл, разом купуєте продукти, а гроші, що залишилися кожен витрачає на себе – це дуже зручно, правда? Але якщо готуєш ти, то відсутні інгредієнти ти купуєш на свої. Ти ж жінка, ти краще знаєш, чим лікувати хворих, збігай в аптеку, а? Вуаля, ліки ти теж купуєш на свої. Тобі потрібна чистота в будинку? Чистячі засоби теж за твої. І нарешті, йому хочеться, щоб поруч з ним була красива жінка – і ти витрачаєшся на вбрання і косметику. А він – тільки на свої власні забаганки. І це називається «ділити бюджет по-чесному». Ну-ну.

жадный 1Він економить, використовуючи твої ресурси

Жіноча праця – звичайна побутова праця, яку прийнято не помічати, – спробували оцінити з точки зору ринкових відносин. І з’ясувалося, що 90% чоловіків на планеті в принципі не можуть дозволити собі дружину. Грошей немає, щоб оплачувати всі її послуги: роботу покоївки, роботу кухаря, роботу няні, роботу особистого психолога, стиліста і масажиста. Дорогі задоволення, як ви знаєте. Але начебто недобре якось говорити про гроші, адже це любов і турбота. Але в тому випадку, якщо ви ведете домашнє господарство разом. Або якщо він оплачує покупку сучасної техніки і послуги домробітниці, коли мова йде про дійсно важку й брудну роботу. А якщо ти досі миєш посуд руками – про що тут взагалі говорити?

Він вимагає від тебе звіт за кожну копійку

Тут взагалі коментарі зайві. Ти доросла людина і маєш право розпоряджатися грошима так, як вважаєш за потрібне. Так, навіть якщо ти – домогосподарка і витрачаєш гроші, які заробив він. Повертаємося до попереднього пункту: він тобі вже заплатив за щоденні вечері, прання, прибирання і психоаналіз? Ні? Тоді з якого дива ти ще і бухоблік вести повинна? Може, ще податки йому заплатити?

отчетВін говорить, що не в грошах щастя

Пісня про духовне багатство, яке є єдиним шляхом до щастя – це улюблена тема усіх жаднюг. І доля істини в цьому є. Гроші самі по собі – не щастя. Щастя – це комфортне життя. Можливість жити окремо, а не тулитися в одній квартирі з батьками; проводити відпустку на морі, а не на дачі; купувати одяг тому, що хочеться, а не тому, що носити нічого; народжувати дітей, якщо хочеться, і не вираховувати, чи можеш ти собі це дозволити. Ось це – щастя. Яке без грошей неможливо ніяк. Так що, якщо він ллє тобі у вуха сиропчик про те, що гроші – не головне, – попрощайся з ним одразу. Зекономиш час і нерви. І гроші теж, до речі.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено