Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧоловік-Водолій: як знайти до нього підхід

Чоловік-Водолій: як знайти до нього підхід

Будь готова до того, що чоловік-Водолій – це людина слова, а не діла. Він завжди фонтанує ідеями, але втілити їх в життя йому дуже складно. У твоїх силах надихнути його на звершення!

Водолій – вірний друг, який завжди прийде на допомогу в біді. Він готовий допомагати всім, не вимагаючи нічого натомість, такий вже у нього характер. Водолій усвідомлює, що світ недосконалий, але зовсім не страждає від цього і вміє знаходити щасливі моменти в повсякденності. Бути разом з ним приємно, адже він цінує затишок, володіє гарним смаком у всьому, добре розбирається в людях.

Чоловік-Водолій все життя чогось навчається. Він схильний до самоосвіти, але, як правило, позбавлений системності. А  стосунках він часто ідеалізує минуле і сумує за втраченим коханням. Цінувати сьогодення йому складно, тому він не поспішає одружуватися, чекаючи свою ідеальну дівчину.

Як закохати в себе чоловіка-Водолія

Будь готова до того, що на початку взаємин він буде часто згадувати свою колишню кохану. Це не означає, що вона була набагато краще за тебе: просто Водолій любить ностальгувати. Найчастіше він інтроверт, тому в більшості випадків замість відвідування гучних вечірок він воліє сидіти вдома перед комп’ютером із коробкою піци. Але при цьому від спілкування він теж не відмовиться, просто буде не готовий виходити в люди кожен день.

Водолії дуже приємні в спілкуванні. Вони цікаві співрозмовники, багатогранні і відкриті. Напевно, саме цим тебе і привернув представник цього знака.

Він стане щасливим, коли відчуватиме власну корисність і значимість. Намагайся пробудити його цікавість, запропонуй йому якийсь спільний проект, придумай невелику пригоду, і він з радістю відгукнеться. Водолії часто бувають досить пасивні, отож не соромся зробити перший крок і запросити його в яке-небудь незвичайне місце. Покажи йому, наскільки ти різнобічна особистість. Він закохається в ту дівчину, яка зможе його здивувати.

водолейПоведінка закоханого чоловіка-Водолія

Незалежний і креативний, він принесе в твоє життя цілий вихор нових ідей та пригод. Із ним ти навчишся насолоджуватися життям і радіти дрібницям.

Як зрозуміти, що він закоханий? Чоловік-Водолій закохується досить швидко і не приховує своїх почуттів. Проте він довго не збирається одружуватися, навіть якщо любить по-справжньому. Справа в тому, що він весь час чогось чекає, не може активно планувати майбутнє і живе в більшій мірі сьогоднішнім днем. Якщо він все-таки зробить тобі пропозицію, вітаємо: Водолій буде вірним, ніжним і турботливим чоловіком. Тільки май на увазі, що він легковажно ставиться до грошей і майбутнього в цілому, тому якщо ти не розділяєш подібний підход до життя, тобі буде непросто.

У сексі закоханий чоловік-Водолій не поспішає. Це, до речі, одна з ознак серйозності його намірів. Він хоче дізнатися дівчину ближче, перш ніж зайнятися з нею любов’ю. У ліжку він так само винахідливий, як і в житті, так що готуйся до цікавих експериментів.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено