Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧотири головних помилки в спілкуванні з чоловіком

Чотири головних помилки в спілкуванні з чоловіком

Те, як і про що ви розмовляєте один із одним, впливає на ваші стосунки – починаючи з першого побачення і закінчуючи звичайними бесідами за домашньою вечерею. З’ясовуємо, які головні помилки ти допускаєш в спілкуванні із протилежною статтю.

Щоб він не картав тебе за дивну «жіночу логіку» і у вас не виникало сварок через дрібниці, намагайся уникати цих помилок:

1) Говорити одразу все, що приходить на розум

Думки не завжди потрібно озвучувати вголос. Тому, коли ти міркуєш про якусь проблему, дай собі час прийняти остаточне рішення і все зважити, перш ніж висловлювати свою точку зору. Особливо це стосується гострих кутів у ваших взаєминах і претензій. Дай собі час – наприклад, кілька годин, перш ніж дзвонити йому і накидатися з критикою і невдоволенням. Швидше за все, ти встигнеш охолонути, і розмова вийде куди більш адекватною і продуктивною.

2) Перебивати

Уміння слухати зробить з тебе ідеального співрозмовника не тільки на першому побаченні. Чоловіки, як правило, не перебивають один одного в спілкуванні і завжди вислуховують чужу точку зору. Бери з них приклад і вчись терпінню. Нехай він висловить до кінця все, що хотів. Особливо не варто перебивати його, коли ви спілкуєтеся з друзями. Цим ти продемонструєш свою неповагу.

перебивать3) Змушувати його здогадуватися

У будь-якому збірнику порад зі зваблення чоловіків ти знайдеш рекомендацію про те, що потрібно бути загадковою. Якщо ти обрала таку тактику зваблювання, не дивуйся, якщо на день народження ти отримаєш в подарунок зовсім не те, що хотіла. Чоловіки рідко можуть здогадатися, чому ти образилася, чого ти дійсно хочеш і який секс тобі подобається. Тому немає нічого кращого, ніж говорити правду. Діалог допоможе вам побудувати гармонійні стосунки, в яких ви обидва будете відчувати повне задоволення.

здогадуватися4) Мовчати, якщо тобі щось не подобається

Багато дівчат потрапляють у цю пастку, коли їх власна думка практично зникає, а особистісні межі у відносинах стираються. Ми живемо в сучасному світі, де чоловіче слово перестало бути визначальним. Тому ні в якому разі не втрачай себе і намагайся знайти компроміс. А якщо ти помітила, що твоя думка йому абсолютно нецікава, це ознака того, що стосунки потрібно закінчувати якнайшвидше.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено