Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 фактів про вільні стосунки, які треба знати

9 фактів про вільні стосунки, які треба знати

Деякі жінки не ненавидять фразу «вільні стосунки». Вільні – від чого? Від любові, від взаємних зобов’язань, від підтримки один одного? Але для багатьох це цілком зручна форма. Чи зможеш ти прекрасно себе почувати, не будучи єдиною жінкою єдиного чоловіка, – вирішувати тобі. Але спершу дізнайся, з чим доведеться зіткнутися тим, хто вирішив так жити.

1. Переконайся, що ти самодостатня і у тебе в житті все стабільно.

Із емоційної точки зору вільні стосунки – це те ж саме, що йти по вузькому містку над прірвою. В обох випадках ти захочеш, щоб хтось міцно тримав тебе за руку. Якщо у тебе серйозні взаємини – вони повинні бути міцними. Якщо ти починаєш щось нове, міцною повинна бути ти сама. Краще не пробуй, якщо у тебе чорна смуга життя.

2. Приготуйся ревнувати.

Почуття ревнощів може гризти людину і за кращих обставин. Можеш зізнатися в цьому собі, можеш обговорити це з партнером, але тобі цього не уникнути. Якщо тобі важко справлятися з ревнощами, вільні стосунки не для тебе.

3. Обговори це з усіма, хто залучений в ці стосунки.

Чи збираєтеся ви перетворити вже існуючі моногамні відносини в вільні або починаєте щось нове, треба поговорити про це з усіма зацікавленими сторонами.

У таких речах необхідна ясність, так що признайся чесно, чого ти хочеш, і ще чесніше – чого ти НЕ хочеш. Це просто секс? Ти хочеш в той же час зустрічатися з іншими? Чекаєш ти, що для твого основного партнера ти залишишся на першому плані?

свободні 14. Обговоріть усе детально.

Вам доведеться вигадати свої правила: що кожен із вас може робити і з ким. Не забудьте обговорити, що кожен із вас хоче знати про пригоди другого, а що – категорично не хоче. А якщо знати – то заздалегідь або по факту. Ці правила можна навіть записати, щоб потім не говорити: «Ми так не домовлялися!»

5. Складіть список осіб, зраджувати з якими неприпустимо.

І подумайте, чому ці люди потрапили в цей список. Наприклад, до нього можуть увійти твої подруги, колеги, родички ‑ що цілком зрозуміло. Чи Оля І. Просто тому, що ти терпіти не можеш цю Олю тебе нудить від однієї думки, що твій хлопець до неї хоча б доторкнеться.

6. Будьте справедливі.

Що дозволено одному з вас – те може робити і інший.

7. Попередьте друзів.

Це не означає, що треба всіх зібрати і зробити офіційну заяву. Не потрібно роздувати галас навколо вашого нового укладу життя, але краще, якщо оточуючі будуть в курсі.

8. Це не «останній шанс».

Багато хто думає, що вільні стосунки – це остання відчайдушна спроба врятувати те, що котиться в тартари. Це не так. Важливо розуміти: такий хід не скріпить союз, що розвалюється на очах, а тільки остаточно його зруйнує.

последний9. Зі свого боку – будь чесна і не грай чужими серцями.

Якщо ти комусь подобаєшся, а він подобається тобі – розкажи йому про те, що ти – у вільних стосунках, раніше, ніж ви прокинетеся в одному ліжку.

Якщо ж тобі незручно про це говорити – значить, тобі дискомфортно так жити, і вільні стосунки не для тебе.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено