Підписуйтесь на оновлення у FB або VKТри види сексу, від яких не відмовиться жоден чоловік

Три види сексу, від яких не відмовиться жоден чоловік

Думаєш, ти зламала код до його чуттєвості? Ха-ха. Він раз у раз змінюється. Залежно від стресу, гормонального фону, навіть від часу доби … Ось кілька підказок: як підбирати ключик до коханого знову і знову в залежності від того, який тип сексу він хоче цього разу.

1. Тваринний секс

Особливі прикмети його настрою: він тільки що розгромив своїх приятелів на баскетбольному майданчику або уклав важливу угоду. Це означає, що він, швидше за все, захоче хтиво злитися в екстазі всюди, де є рівна поверхня. В чому причина? Його інстинкти Альфа-самця беруть верх.

А ще він може любити сексуально порозбійничати перед сніданком. Як відомо, рівень тестостерону вранці буває вищим, і більшість чоловіків прокидається в повній боєготовності. Найвищої точки сексуальний потяг найчастіше досягає у проміжку між світанком і 10 годинами ранку.

Як це використовувати: коли він вбігає в кімнату, розчервонілий від перемоги, подражнити його, повільно знімаючи один предмет одягу за іншим – у нього на очах, але поза межами його досяжності. Йому сподобалося бути щасливим мисливцем? Нехай пополює ще.

животныйПотім дозволь йому отримати себе як приз. Ініціюй секс у примітивній, дикунської позі, яка підігріє його тваринні інстинкти. Наприклад, стоячи, коли він притискає тебе до стіни, а твої ноги обвивають його поперек. Шепни про те, як він хороший і що б ти хотіла, щоб він зробив із тобою ще.

2. Суперчутливий секс

Особливі прикмети його настрою: не тільки жінки хочуть іноді повільної і ліричної близькості. Насправді, чоловіки нерідко скаржаться, що жінки мало торкаються до них під час сексу, але ж це прекрасний спосіб зберігати емоційний зв’язок у стосунках. Фокус у тому, щоб знизити темп саме тоді, коли твоєму партнеру захотілося романтичного сексу.

Дивно, але чоловіки жадають цього типу інтимної близькості після того, як випробують щось нове або незвичайне. Коли твій чоловік відчуває щось нове, його організм виробляє гормон радості дофамін, який викликає бажання. Ось чому він може раптом відчути непереборне бажання романтичної близькості, коли ви відпочиваєте в незнайомій країні або вирушили в похід і лежите, обнявшись, в наметі.

чувственныйІнша ситуація, яка може спровокувати бажання повільного, красивого і пристрасного сексу – це коли він відчув страх. Можливо, він тільки що мало не зірвався зі скелі або подивився фільм жахів – механізм той же: дофамін – бажання – сплетіння і прагнення до емоційної близькості статевим шляхом.

Як це використовувати: наступного разу, коли ви разом відчуєте щось нове і цікаве – політаєте на параплані або виявите, що крокодил в зоопарку – НЕ опудало, одразу веди його додому і вводь в світ чуттєвого пізнання, який живить ментальну і фізичну близькість . Наприклад, використовуй позицію божественного сполучення «Яб-Юм»: ви сидите обличчям до обличчя, ти – у нього на колінах, обвивши один одного ногами і пестячи руками. Або будь-яку іншу відкриту позицію, яка дозволяє вам бачити і торкатися один одного.

3. Лінивий секс

Особливі прикмети його настрою: він мирив роздратованих родичів, не зміг укласти важливу угоду або йому в’їхали в бампер прямо перед важливою поїздкою. Після цього якщо він і захоче сексу – то тільки такого, де йому і пальцем ворушити не доведеться, максимум – штани розстебнути.

Тривоги знижують рівень дофаміну і, отже, тестостерону, що в поєднанні з виснажливою роботою навряд чи надихне чоловіка на постільні дива. Яке ж полегшення він відчує, коли зрозуміє, що сьогодні ти готова зробити за нього все сама.

ленивыйЯк це використовувати: коли відчуваєш, що у нього стрес, допоможи йому розслабитися. Завір, що йому не доведеться навіть вставати з дивана. Потім бери кермо влади в свої руки: роздягай його і повільно цілуй від шиї до талії і все нижче, нижче … Проведи язиклм по складці уздовж внутрішньої поверхні його стегна. Коли він буде досить збуджений, осідлай його в позі «наїзниці навпаки», для балансування притримуючи його за стегна. Як і в «доггі-стайл», в цій позі він може милуватися твоїми принадами і пестити твої груди, але при цьому йому не доведеться витрачати багато енергії.

У чому плюс цієї позиції для тебе? Поки ти рухаєшся вперед-назад, його член сам по собі стимулює твій клітор. А якщо ти при цьому стиснеш свої ЛК-м’язи, це допоможе вам обом швидше і повніше відчути оргазм.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено