Підписуйтесь на оновлення у FB або VKОля Полякова презентувала незвичайний реквізит для концертів

Оля Полякова презентувала незвичайний реквізит для концертів

У рамках всеукраїнського туру концерт Суперблондинки пройшов в Одесі, де Полякова презентувала свій «губо рояль». Співачка обіцяла фанатам оновити збрую свого коня, а в підсумку замовила незвичайний реквізит для нового шоу.

Спеціально для Полякової створили незвичайний інструмент, інкрустований 8500 дзеркальними елементами. «Губорояль» зроблений з полістиролу, гіпсу та дзеркального пластика, його вага понад 300 кг, тому для транспортування елітної декорації артистці необхідний окремий автобус.

Перед шоу інструмент збирають шість чоловік, а на його створення майстри витратили і 4 тижні та 6 кг клею. При цьому на дизайн оригінального рояля надихнули чуттєві губи співачки.

губорояльНе встигла Полякова в Одесі «розкачати нові губи», як її маленькі фанати рвонули на сцену з квітами й плакатами. Артистка нітрохи не зніяковіла і продовжила шоу. Але дітям так сподобався «губорояль», що хтось не втримався і відключив від нього провід, позбавивши зал звуку. Якийсь час вона співала акапельно, поки рояль налаштували для подальшого виступу.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено